Ekinox Arena'da Dünya Prömiyeri

Ekinox Arena iç mekanını aydınlatma

ArenaVision LED, normalde özel sahne aydınlatma armatürleri gerektirecek özel eğlence yeri aydınlatma efektleri yaratır.

tanıtım
Hem basketbol maçları hem de gösteriler için bir aydınlatma çözümüne ihtiyacımız vardı. Bu nedenle ArenaVision LED projektör aydınlatmalarının yalnızca oyun alanını değil aynı zamanda sahneyi ve herkese açık alanı da aydınlatması gerekiyordu.
- Fabrice Pacquelet, JL Bourg basketbol kulübü direktörü
tanıtım

Projede başarılması gerekenler

2011 yılında, Bourg-en-Bresse Aglomeration (BBA), Ainterexpo fuar merkezini yenilemeye karar verdi. Merkez 1970'lerde inşa edilmişti ve üç salonu vardı. Bu yılın başında 9.940 m2'lik dördüncü bir salon eklendi. Stantlarının modülerliği ve teknik platformu sayesinde ana salon 360 °'de gösterilere ev sahipliği yapabiliyor. Yalnızca olağanüstü bir aydınlatma sistemi bu modernliğe ayak uydurabilirdi. ArenaVision LED'in devreye girmesi bu şekilde oldu.

Doğru aydınlatma

Projektörlerin yalnızca oyun alanını değil aynı zamanda sahne alanını ve herkese açık alanı da aydınlatması gerekiyordu. JL Bourg basketbol kulübünün projektörleri tamamen kapatabilmesi ve birkaç saniye sonra, oyundan önceki gösteri öğesi için tekrar açabilmesi de önemliydi. Bu, metal halide lambalarda mümkün olmuyordu. ArenaVision LED yalnızca birkaç saniye içinde tam güce ulaşabilir.

Avantajlar

Avantajlar
ArenaVision LED

ArenaVision LED

Philips ArenaVision LED projektör aydınlatması sistemi, en yeni TV yayın standartlarını destekleyen ve yaratıcı bir kontrol platformu içeren yenilikçi bir LED saha aydınlatması çözümüdür.

Ekinox Arena iç mekanını aydınlatma

Fotoğraf gr

Ekip

Müşteri

Mimar

Pierre Barillot

Teknisyen

INEO

Fotoğrafçı