Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Her gün, her saat 
  maksimum güvenlik

  Kara tarafı

  Havaalanınız, iş veya eğlence amaçlı seyahatlere çıkan milyonlarca insan için bir varış noktasıdır. Ancak havaalanınız, yakınlarda yaşayan ve çalışan daha da fazla insan için bir komşudur. Aydınlatma çözümlerimiz, istenmeyen ışık kirliliği veya parlama yaratmadan havaalanınızın kara tarafının güvenli ve davetkar görünmesini sağlar.

  Otopark

   

  Otopark, genellikle insanların havaalanınızla ilgili olarak gördüğü ilk yerdir. Doğal gün ışığı almayan kapalı otoparkların güvenli ve düzenli hissettirmesi gerekir. Bu alanlar 7 gün 24 saat aydınlatıldığı için, aydınlatmanın verimli ve düşük maliyetli de olmasını istersiniz.

  Havaalanlarında kapalı otoparkları aydınlatma

  Yollar ve tüneller

   

  Yolcular ister saatler önce rahat bir şekilde, ister son dakika aceleyle gelsin, havaalanındaki yolları ve tünelleri kullanarak doğru otoparkı veya terminali bulmak göz korkutucu bir görev haline gelebilir. Sürücü ve yolcu güvenliğini ön planda tutun. Tabelalarınızı doğru dış mekan aydınlatması ile tamamlamak, trafik akışını en üst düzeye çıkarmanıza ve kazaları en aza indirmenize yardımcı olabilir.

  Havaalanı yollarını aydınlatma - ışık kirliliğini önleme

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.