Güvenlik kritik önem taşıdığında

Hava tarafı

Havaalanınızdaki hava tarafı, güvenli ve verimli bir şekilde ele alınması gereken, birçok faaliyetin gerçekleştiği bir arı kovanı gibidir. Aydınlatma, personelin görsel görevleri yerine getirebilmesi için yeterince parlak olmalı, ancak kamaşmaya ve rahatsızlığa neden olacak kadar parlak olmamalıdır.

Terminal aydınlatmaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Apronlar

Uçakların kargo, yolcu ve bagaj yüklemek veya boşaltmak için park ettiği alanlar, yakıt dolumu veya güvenlik kontrolleri gibi temel operasyonların gerçekleştirilebilmesi için etkin bir şekilde aydınlatılmalıdır.

Parlak beyaz ışık, personelin kargo, yemek ve yakıt ikmali işlemlerini yapmasına ve bilgileri doğru okumasına yardımcı olur. Ayrıca uçağa binmek için kapıda bekleyen yolcular için de güven vericidir çünkü güvenlik protokollerinin her zaman sürdürüldüğünü görebilirler.

Hangar

Hangarlar

Perde arkasında, destek personelinizin rutin bakım çalışmasının tüm yönlerini gerçekleştirmesi gerekir. Etkili aydınlatma, operasyonel üretkenlik ve verimlilik için esastır. Parlak, beyaz ışık yalnızca görünürlüğü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda gece geç saatlerde çalışanların uyanık ve odaklanmış halde kalmasına yardımcı olabilir. Böylece aksaklıkları en aza indirebilir ve havalimanınızın güvenlik sicilini iyileştirebilirsiniz.

Royal Mail NDC depo aydınlatması

Lojistik

Çalışanları lojistik alanlarında güvende tutmak çok önemlidir. Son derece değişmez, doğası gereği yönlü beyaz LED'li aydınlatma, kazaların meydana gelebileceği gölgeleri ve karanlık köşeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Esnek, kullanımı kolay aydınlatma sistemlerimiz, gereken yerde ve zamanda doğru ışık seviyelerini sunarak operasyonunuzun verimliliğini ve kalitesini artırmanıza imkan verir. Aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte çalışarak sezgisel, tam kapasiteye sahip, son teknoloji ürünü bir aydınlatma sistemi oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel iletişim merkezinize ulaşın.