Vauban Clinic'in hava kalitesini ışığın gücüyle artırma

Vauban Clinic tanıtımı

Vauban Clinic

Livry-Gargan, Fransa

Vauban Clinic, COVID-19 gibi tüm bulaşıcı ve hava yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasını azaltmak için Philips UV-C armatürlerini içeren güvenli ve etkinliği kanıtlanmış bir çözüm seçti.

vauban clinic müşterisi
Randevusuz konsültasyonlar için kullanılan bekleme odasında başarılı bir ilk kurulumdan sonra, hastaları ve personeli korumak için tüm konsültasyon odalarımızı donatmayı tercih ettik.
-Dr. Dirk-Uwe Clausen, Genel Müdür
Vaulban Clinic'in yaşadığı müşteri zorlukları

Zorluk

Vauban Clinic, Paris'e yakın, etkin ve yoğun bir COVID-19 grubuna sahip bir bölgede yer almaktadır. Hastaları ve personeli korumak önemli bir konudur, bu nedenle klinik, hastaların kabul edildiği odalara UV-C dezenfeksiyon armatürleri kurmak istedi.

Doğru aydınlatma

Vauban Clinic'te bekleme ve muayene odalarına Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava armatürleri yerleştirildi. UV-C ışıması, enfeksiyon kapma riskini azaltmaya yardımcı olabilecek hava, yüzeyler, nesneler ve su için bilinen bir dezenfektandır ve 40 yılı aşkın süredir yaygın olarak kullanılmaktadır.

İlgili projeler

Pekin Forestry Üniversite Hastanesi

Pekin Forestry Üniversite Hastanesinde ziyaretçilere, personele ve hastalara ek koruma sağlama amaçlı UV-C yüzey ve hava dezenfeksiyonu.

Optimax

OPTIMAX'in sağlıklı binalar vizyonuna ulaşmasına yardımcı olma