UV-C dezenfeksiyon aydınlatması ile sağlıklı binalar tasarlama

Honeywell'in tanıtımı

OPTIMAX

Malezya

OPTIMAX, Malezya'da önde gelen göz uzmanı kliniklerden oluşan bir ağdır ve 1995'ten beri 300.000'den fazla memnun hastaya sahiptir.

Honeywell ve Signify, kliniklerimize hava, yüzey ve nesne dezenfeksiyonu için eksiksiz bir çözüm sunarak klinik tedavi uzmanlarımıza, çalışanlarımıza ve hastalarımıza, bulunduğumuz ortamda sağlığı desteklemek için nasıl çalıştığımızı net bir şekilde iletmemizi sağladı.
- Tan Sri Dato' Tan Boon Hock, Kurucu, OPTIMAX Göz Uzmanı Merkezi
Honeywell projesinde başarılması gerekenler

Zorluk

COVID-19 pandemisi sırasında, çoğu OPTIMAX kliniği hastalara hayati göz bakımı hizmetleri sunmak için açık kaldı. Ancak kliniklerin güvenli bir şekilde çalışması için hava kalitesini iyileştirecek çözümlere ve herhangi bir olası kirlenme veya hastalık yayma riskini en aza indirecek yüzey dezenfeksiyonu çalışmalarına ihtiyaç vardı.

Çözüm

UV-C dezenfeksiyonu üst hava armatürleri ve bağımsız UV-C dezenfeksiyon arabaları dahil olmak üzere bir dizi Philips ürünü kurduk. Bu çözümler, odalardaki havayı ve yüzeyleri dezenfekte ederek sağlığı artırırken Honeywell'in Sağlıklı Binalar panosu tarafından kontrol edilip izleniyor.