Philips UV-C hava dezenfeksiyonu ile bir koruma katmanı ekleyin

"Yeni normale" giden yolu aydınlatıyoruz

Pomme D'Api Okulu, Madrid, İspanya

Philips, UV-C dezenfeksiyonu sayesinde sınıf dinamiklerini bozmadan içeride daha güvenli bir ortam yaratarak Madrid'deki Pomme D'Api okulundaki öğrencilere, velilere ve çalışanlara gönül rahatlığı sağladı.

Philips UV-C hava dezenfeksiyon cihazları ek bir koruma katmanı sağlar ve maske takma ihtiyacımızı giderir. Çok sayıda insanın bulunduğu yerlerde benzer önlemler alınmalıdır.
- Sébastien Dumas, Pomme D'Api Okulunda Öğretmen
Philips UV-C hava dezenfeksiyon cihazları

Projede başarılması gerekenler

Pomme D'Api için yüz maskesi olmadan ders verirken kendini güvende hissetmek, "yeni normale" uyum sağlamada çok önemli bir adımdı. Virüsler ve diğer enfeksiyonlar, bu okulun yaş grubu olan 2-6 yaş arası çocukların bulunduğu okullarda hızlıca yayılır ve bu kadar genç yaşta sosyal mesafe önlemlerini uygulamak zordur. Amacımız, dersleri aksatmadan okulu virüssüz tutmaya yardımcı olmak üzere kullanımı ve bakımı kolay, etkili bir sistemi devreye sokmaktı.

Philips UV-C hava dezenfeksiyon üniteleri

Verimlilik, karlılık ve sürdürülebilirlik

Pomme D'Api'nin amacına ulaşmasına yardımcı olmak için iki Philips UV-C hava dezenfeksiyon ünitesi kuruldu ve öğrencilerin sosyal mesafeye veya daha küçük sınıflara ihtiyaç duymadan ve enfeksiyon korkusu yaşamadan maskesiz eğitime geri dönmesi sağlandı. UV-C hava dezenfeksiyonu, bir odadaki mikroorganizmaların %95'e kadarını yalnızca bir saat1 içinde etkisiz hale getiren kanıtlanmış bir çözümdür. Taşınabilir, odada birileri varken kullanılabilir ve fısıltı kadar sessizdir, böylece çocukların öğrenimini kesintiye uğratmaz.

Henan Zhongke Lianchuang Test Service Co., Ltd Test sonucu: Philips UV-C Dezenfeksiyon hava ünitesi (UVCA200), 80 m³ test odasında sırasıyla 60 dakika ve 120 dakika çalıştırıldı ve her testte havadaki doğal bakterilerin öldürülme oranı ≥%95'ti, bu da WS/T648-2019 gerekliliklerini (Hava dezenfeksiyon makinesi için genel hijyenik gerekliliği) karşıladı