Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Kontrast Kilit Noktadır

  Fashion Proof Optikler

  Yüksek ışık yoğunluğu ve optimize kontrast


  Moda mağazanızda dikkat çekmek için doğru miktarda ışık üretmek ve mağazada kontrast oluşturmak çok önemlidir. Fashion Proof Optikler (FPO), maksimum ışın yoğunluğu için geliştirilmiştir. Fashion Proof Optik (FPO) lens ile, projektör içindeki tüm ışık yakalanarak ışın yoğunluğu %30 oranında dikkate değer biçimde artacaktır. Serpme ışık olmadığından dolayı, kontrast üzerindeki etkisi ikiye katlanacaktır.

  Daha canlı bir deneyim oluştururken koleksiyonunuzun öne çıkmasını sağlayın.

  Yüksek ışık yoğunluğu ve optimize kontrast

  Işığı spot haloya odaklayan Fashion Proof Optikler (FPO) 

  Her zaman haloya sahip bir çekirdeği (serpme ışık) bulunan reflektör optikler

  Çok çeşitli ışın seçenekleri


  Reflektör veya Fashion Proof Optik (FPO) lens mimarimiz yelpazesindeki seçenekleri kullanarak, dardan genişe, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı ışın açıları oluşturabilirsiniz. Araştırmamız halo bulunmayan, yumuşak bir sönümlemeye sahip ışınların tercih edildiğini göstermektedir. Bu nedenle tercihlerinize uyması için yüksek ışın yoğunluğu ve yumuşak ışık sönümlemesi sunmak üzere Fashion Proof Optik (FPO) lens çözümünü geliştirdik.
  Renk oluşturma

  En iyi Işık Kalitesi ile deneyim oluşturun

  Duyguların, alışveriş yapanların karar verme yolculuğunda önemli bir rol oynadığını ve doğru duygunun doğru deneyim tarafından tetiklendiğini biliyoruz. Işık Kalitesi, mağazanızda markanıza uyacak bir deneyim oluşturma söz konusu olduğunda temel fark yaratıcı özelliktir.

   

  Işık kalitesi, ışığın yalnızca parametreleri veya özellikleri demek değildir; aynı zamanda farklı aydınlatma uygulamalarının, alışveriş yapanların deneyimini ve bir alan ile koleksiyonun görünümünü ve hissini nasıl etkilediğidir.

   

  Mükemmel aydınlatma, bir deneyim yaratmaktır. Bu görülmez, hissedilir.

  Moda mağazanıza nasıl daha çok kişi çekersiniz? Işık Kalitesi

  Bir bakışta Işık Kalitesinin avantajları

  Bir bakışta Işık Kalitesinin avantajları
  Enerjiden tasarruf sağlayın

  Marka deneyimini farklılaştırın

  Marka kimliğinizi, mağazanızın amacını ve alışveriş yapanların kişiliğini bir araya getiren bir atmosfer oluşturun. Philips Fashion Proof Optikler (FPO), koleksiyonunuzun görünümünü, mağazanızın ambiyansını ve kimliğini tanımlamak için yoğunluk ve kontrast oluşturur.

  Enerjiden tasarruf sağlayın

  Spot lamba altındaki koleksiyonunuz

  Philips Fashion Proof Optikler (FPO), koleksiyonunuzu ön plana çıkarır. Minyatürleştirilmiş spotlar ve mükemmel parlama kontrolü sunan benzersiz optikler, koleksiyonunuzun öne çıkmasını sağlamak için %30 daha fazla yoğunluk sağlar ve kontrastı iki katına çıkarır.

  Enerjiden tasarruf sağlayın

  Koleksiyonunuzdaki renkleri artırın

  Hepimiz görmenin inanmak olduğunu biliyoruz. Philips LED çeşitleri, koleksiyonunuzdaki renklerin canlı olmasını sağlar. Doğal dokuyu geliştirin ve renklerin gerçek ve canlı olduğundan emin olun. Işık Kalitesi ile oluşturulmuş, dikkat çekici bir deneyim ile alışveriş yapanları etkileyin.

  Enerjiden tasarruf sağlayın

  Mağazanızda müşterileri durdurma gücünü ve trafiğini artırın

  Ekstra dar açılı ışın ve yüksek yoğunlukta canlı ve çekici vitrinler oluşturabilirsiniz. Güneşli günlerde bile mağazanız açık ve davetkar görünecektir.

   

  En parlak ışığınızı vermek, aslında olduğunuz kişi olmaktır."


  Roy T. Bennett

  TrueFashion serimizeaçıklanan Fashion Proof optikler

  True Fashion videosu

  Referans projeler

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.