Daha fazla marka

Bekleneni sağlayan
aydınlatma

İlkokullar, Roosendaal, Hollanda

 

Philips'in Roosendaal okullarının büyük enerji tasarrufları yapmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

İlkokul, çocukları küresel ısınmaya duyarlı hale getiren enerji tasarruflu ampulleri kullanır

Çocuklar gelecektir ve 
Philips

burada gerçekten bir fark ortaya koyar."

 

- Bas Klawer, Tesis Müdürü / IPLC Müdürü, Roosendaal, Hollanda

 

Philips enerji tasarruflu aydınlatması ile aydınlatılan sınıf
Philips enerji tasarruflu aydınlatması ile aydınlatılan bir ilkokuldaki sınıf

Müşteri İhtiyacı

 

Philips Roosendaal çevre için ve yerel okullardaki çocuklar için parlak bir gelecek oluşturuyor. Eğitim tesislerinde enerji kullanımını çarpıcı şekilde düşürebildiğimizi göstermek için, Roosendaal okullarındaki tarihi geçmiş TL ampullerini ücretsiz olarak değiştirmeyi teklif ettik.

Doğru aydınlatma 

 

Roosendaal okullarındaki enerji israfı geçmişe ait bir şey oldu. Şehirdeki 60 yıllık varlığımızı kutlamak için Philips, son teknoloji TL ışıklarımızı kullanarak, tüm yerel ilkokullara ücretsiz aydınlatmaya yükseltme sundu. Bu TL ampulleri, küresel enerji tüketiminin %10'undan sorumlu olan, geçerli olarak okullarda, ofislerde ve fabrikalarda kullanılanlardan çok daha fazla enerji tasarrufludur. Daha az elektrik kullanır, daha uzun yanar ve diğer üreticilerin karşılaştırılabilir modellerinden neredeyse %60 daha az civa içerir.

 

Philips Roosendaal çalışanları ve yerellerin ebeveynleri dahil, yaklaşık 70 kişi projeye yardımcı olmak için gönüllü oldu. Yeni TL ışıkları, verimli bir çalışma ortamı oluşturan kucaklayıcı bir ışıltı yayarak okullar boyunca kuruldu. Çalışma sonlandırıldıktan sonra, Philips Roosendaal, çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüştürüldüklerinden emin olmak için eski ampulleri topladı.

 

Proje eğitim malzemesini destekledi ve çocuklarla, ebeveynlerle ve okul personeli ile kutlandı. Çocuklar bir armağan aldı ve her bir sınıf, sera etkisinin sonucu olarak tehdit altında olan hayvanları temsil eden bir oyuncak ayı aldı.

 

Roosendaal tam olarak yetişmiş ağaçlardan oluşan beş futbol sahasına eşdeğer C02 tasarrufu elde edecektir. Ampuller okullar için enerji maliyetlerini düşürüyor ve pek çok durumda ışık veri artık daha iyi, çocukların sınıfta odaklanmalarına yardımcı oluyor.

  • TL-X XL
    TL-X XL
    TL-X XL lambası (tüp çapı 38 mm) uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve elektromanyetik startersiz kullanım veya yüksek frekanslı önceden ısınmasız kullanım için dahili bir strip içe...

Daha net
sınıf görüşü

Ekip

Philips Roosendaal, Hollanda

Montör

İlkokullar Roosendaal

Müşteri

İlgili referanslar