Philips Aydınlatma Gizlilik

Philips Aydınlatma olarak gizliliğinizi son derece ciddiye alıyoruz.

Kişisel verilerin korunması, tüm ürün ve hizmetlerimizin geliştirilmesinde çok önemli bir unsurdur. Başarılı ilişkiler, karşılıklı güven ve ortak anlayış gerektirdiğinden, kişisel verilerinizi ele alma şeklimizde ilgili tam bir şeffaflık hedefliyoruz.

Gizliliğinize gösterdiğimiz saygı, iş ortaklarımızı seçme, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tasarlama ve kişisel verilerinizi ele alma şeklimize rehberlik ediyor. Verilerinizi tercihlerinize ve işletme gereksinimlerinize göre ele alıyoruz. İster tüketici ister müşteri ister iş ortağı olun, Philips Aydınlatma, verilerinizin nasıl yönetildiği, işlendiği ve depolandığı konusunda kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Küresel Gizlilik Ofisi'miz, dünya genelinde gizlilik ve veri koruma düzenlemelerini yönetmeyi taahhüt eder. Merkezi gizlilik ekibimiz, kişisel verilerin güvenilir kullanımını teşvik etmek ve gizlilik gereksinimlerine tam uyumu sağlamak için tüm şirkete rehberlik ve destek sağlar.

Bu web sitesinde, kişisel verileri nasıl kullandığımızla ilgili ayrıntıları, gizlilikle ilgili sorularınızın yanıtlarını ve tüketici, ticari müşteri veya Philips Aydınlatma ile ilgilenen bir kişi olarak haklarınızı nasıl kullanabileceğinizle ilgili bilgiler bulabilirsiniz.