Daha fazla marka

Yarının parlak
yıldızlarının parlamalarına yardımcı olma

H. de Balzac Okulu,
Fransa

   

Okul aydınlatmasının H. de Balzac Okulu'ndaki çocukların eğitimine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.
Philips okul aydınlatması ile aydınlatılan H. de Balzac Okulu'ndaki sınıf

Çocukların bu farklı
ortamlara

duyarlı olduğunu ve bunları takdir ettiğini öğrendim. Bunun, sınıfın tepkisini kontrol etmeme ve daha etkili olmalarında onlara yardım etmeme gerçekten yardımcı olduğuna inanıyorum."

 

- Claire Patard, H. de Balzac okulunda öğretmen

Philips aydınlatma ürünleri ile aydınlatılan sınıf
Eğitim için Philips aydınlatma ürünlerinin altında bir sınıftaki öğrenciler

Müşteri İhtiyacı

 

Her okul çocuklarına olası en iyi öğrenim deneyimini vermek ister. Bu, şehrin eğitime önemli yatırımlar yaptığı Nanterre, Fransa'da özellikle geçerlidir. Yerel bir okul olan H. de Balzac, Fransa'da yeni SchoolVision sistemimizi ilk deneyen oldu.

Doğru aydınlatma

 

Yeni aydınlatma sistemi Cadılar Bayramı tatilleri sırasında kuruldu. Okula dönüşle birlikte, öğretmen Claire Patard'ın 22 yavrusu bir şeyin farklı olduğunu hemen fark etti. Bir öğrenci "Işık farklı Öğretmenim, bu eğlenceli!" dedi.

 

Herkesin yeni ışıkları sevmesi uzun sürmedi. SchoolVision sistemi, çocukları sakinleştirerek ve gerekirse uyararak, öğrenim için sınıf ortamını en uygun hale getirmek üzere bir dokunmatik panel kullanılarak seçilebilen dört özel ışık ayarını sunar. Örneğin, 'Enerji' ayarı, sabah ve öğleden sonra çocukları dinçleştirmek için kullanılabilir. 'Odak' ayarı konsantrasyonu destekler ve 'Sakin' bireysel çalışma vaktine rahatlatıcı bir ortam katar.

 

Birkaç gün boyunca kullandıktan sonra, öğretmen kısa sürede kendini evinde hissetti. Claire Patard "Genellikle Odak, Sakin ve Normal'i kullanıyorum" dedi. Çocukların bu farklı ortamlara duyarlı olduğunu ve bunları takdir ettiğini öğrendim. Bunun, sınıfın tepkisini kontrol etmeme ve daha etkili olmalarında onlara yardım etmeme gerçekten yardımcı olduğuna inanıyorum. Bazen unutursam çocukların kendisi aydınlatmayı değiştirmem konusunda beni uyarıyor. SchoolVision sistemini meslektaşlarıma hemen şimdi öneririm."

 

Bir yıllık SchoolVision denemesi, ışıklar kullanımda olduğunda, öğrencilerin okuma hızının neredeyse %35 oranında arttığını gösterdi. Ek olarak, hata sıklığı neredeyse %45 oranında geriledi ve hiperaktif davranış %76 oranında düştü.

schoolvision

SchoolVision

Öğrenim ortamlarını en uygun hale getirin. Çocukların odaklanmış kalmalarına yardımcı olan esnek okul aydınlatması

 

Ürünü görüntüle

Genç beyinleri odaklı
tutma

Ekip

Nanterre Belediye Başkanı'nın Ofisi

Müşteri

Web Sitesine

SBME Nanterre, Bay Bartoli

Montör

İlgili referanslar