Daha fazla marka

Yeni aydınlatma

Ghelamco Arena'da bir zafer kazandı

Ghelamco Arena, 
Ghent, Belçika, 
 

 

Dış cephe aydınlatmasının yeni Ghelamco Arena'nın parlamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

 Ön cephe dahil Ghelamco Arena, Philips dış cephe ve spor sahası aydınlatması ile göz alıcı şekilde aydınlatılmaktadır

Müşteri İhtiyacı

 

KAA Gent futbol kulübünün büyük hırsları ve büyük bir stadyumu vardı. Yepyeni 20.000 kapasiteli yuva, daha fazla izleyiciyi ağırlamak ve kulübü Belçika liginin bir numarası yapmak üzere inşa edildi. Işık, çok para harcamaksızın yeni stadyumu başarılı kılmaya nasıl yardımcı olabilirdi?

 Philips Aydınlatma Ghelamco Arena, Belçika'da hem oyuncuların hem de izleyicilerin net görüşe sahip olmasını sağlıyor

Doğru aydınlatma

 

Bu boyuttaki bir stadyum için, aydınlatmayı doğru yapmak hayatidir. Philips tüm stadyumu aydınlatmak üzere satın alındı ve oyun sahası etrafında ArenaVision projektörlerini kurmaya başladık. Yüksek kaliteli spor sahası aydınlatması oyuncular ve izleyiciler için net görüş üretir. Titreşimsiz performans, süper yavaş hareket kameralarının kusursuz görüntü kaydedebilmesini sağlar.

 

Stadyum ön cephesi, stadyumda meydana gelen etkinlikler hakkında animasyonlu mesajlar yansıtmayı mümkün kılarak, 500.000 esnek LED ile donatıldı. Yeni dış cephe aydınlatması, ön cepheyi, çeşitli trafik rotaları boyunca seyahat eden, yoldan geçenlerce görülen benzersiz bir reklam ortamına dönüştürdü.

 

Yeni aydınlatma sistemi tüm hedefleri elde etti. Belçika şirketi Painting with Light ile işbirliği yapan Philips, kulübün açılışı için tüm sistemleri zamanında sağladı ve kurdu. Philips önümüzdeki 10 yıl boyunca da tüm bakımı gerçekleştirecektir. Bir futbol kulübüne uyacak şekilde, çok az ekip çalışması, dahil olan tüm taraflar için harika bir zaferle sonuçlandı.

 

Yeni ön cephe aydınlatması, 16 milyondan fazla rengi içeren bir palet ile ziyaretçileri selamlıyor. Bunlar, dalgalanmalar, yanıp sönmeler, kaybolmalar ve patlamalar dahil, önceden görüşmemiş sonsuz aydınlatma efektleri kombinasyonlarını oluşturmak için kullanılabiliyor.

 • ArenaVision MVF404
  ArenaVision MVF404
  The ArenaVision MVF404 floodlight – designed for outdoor sports stadiums – dramatically increases the theatrical and emotional impact of sports for TV audiences and spectators, whi...
 • eColor Graze QLX Powercore
  eColor Graze QLX Powercore
  Birçok mimari yapının, minimum mesafeden ve daha az güç tüketerek çok sayıda katı aydınlatabilecek, doğrusal bir armatüre ihtiyacı vardır. Gayrimenkul sahiplerinin ya da son kullan...

İlgili Referanslar

 • Emirates Arena

  Emirates Arena

  Çığır açan projektörlerin Emirates Arena'daki fantastik spor görüşünü nasıl sağladığını öğrenin

 • Friends Arena

  Friends Arena

  Modern stadyum aydınlatmasının, Friends Arena'nın uzaktaki hayranları büyülemesine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin

 • Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

  Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

  Sinan Erdem Spor Salonu’nun saha ve tribün aydınlatmaları Philips Aydınlatma tarafından yenilendi. Türkiye'nin ilk dinamik LED saha aydınlatma uygulaması.

 • Allianz Arena

  Allianz Arena

  16 milyon renk veren ve %60 enerji tasarrufu sağlayan ActiveSite dış cephe LED aydınlatma sistemi.