Sizin cildiniz, bizim bakımımız

UVB Dar Bant lambaları

Philips UVB Dar Bant lambaları cilt hastalıklarının tedavisi için en etkili ve etkinliği kanıtlanmış lambalardır.

Dünya genelinde yapılan 400'den fazla bağımsız klinik araştırma Philips UVB Dar Bant (TL/01) Fototerapi lambalarının, sedef hastalığı ve vitiligonun yanı sıra daha az yaygın olan diğer cilt hastalıklarının tedavisi için şu anda mevcut olan en etkili lambalar olduğunu göstermiştir*.

*FDA, sedef hastalığı ve vitiligo tedavisi için Philips Dar Bant fototerapi lambalarını onaylamıştır.

1988'de kuruldu

Philips olarak yalnızca ilk UVB Dar Bant (TL/01) lambalarını piyasaya sürmekle kalmadık, fototerapi çözümlerimizin kolaylığını, etkinliğini ve güvenliğini artırmak için dünyanın önde gelen araştırma ortaklarıyla birlikte yenilik yapmaya devam ediyoruz. Uzmanlar tarafından, uzmanlar için.

Philips TL/01 lambalar daha kısa sürede, daha fazla etki eder

Philips UVB Dar Bant (TL/01) lambaları, kızarıklık ve kaşıntı gibi olası yan etkileri en aza indiren 311 nm seviyesinde bir emisyon tepe noktası ile hassas ve benzersiz bir spektral enerji dağılımına sahiptir. Ayrıca daha kısa bir maruz kalma süresine ihtiyaç duyulur. Daha fazla etki, daha az rahatsızlık.

Güven önemlidir

Philips UVB Dar Bant fototerapi lambalarıyla, hastaların minimum rahatsızlıkla etkili bir tedavi gördüğünden emin olabilirsiniz. Daha azıyla yetinmeyin, Philips Fototerapi lambalarında ısrar edin.

Etkili Fototerapi

Fototerapide, sedef hastalığı, vitiligo, hiperbilirubin ve diğer cilt hastalıklarının tedavisi için güneşin doğal spektrumunun belirli dalga boyları kullanılır.

Işık terapisi çözümlerinde ortaklarımız

İndirmeler