Sahne çözümleri

Müşterilerimiz için unutulmaz deneyimler oluşturmak, bize ışıkta en heyecan verici yenilikleri yaratmamız için ilham veren meydan okumadır. Yüksek performanslı tüm sanatçılar gibi, her zaman gelişme alanı olduğuna inanıyoruz. Daha verimli, daha güçlü, daha kompakt ve kullanımı daha kolay aydınlatma çözümleri oluşturmak için önde gelen armatür üreticileriyle sürekli olarak yakın çalışmamızın nedeni budur.

Tur/Sahne

MSR Gold FastFit

MSR GoldTM FastFit

Daha fazla boş zaman için daha hızlı montaj

Philips size zaman kazandırmak için FastFit'i tanıttı. Tek uçlu MSR GoldTM ve halojen Hi-Brite lambalar için benzersiz bir lamba konsepti. Arkadan takmalı lamba taban sistemi, lambayı kolayca değiştirmenizi sağlar. MiniFastFit modeli, armatürlerin daha küçük ve daha hafif olmasını mümkün kılan daha da küçük bir lamba tabanı ile donatılmıştır.

Film/Stüdyo

Film setinde Philips eğlence aydınlatması

MSR Hot Restrike

Her zaman anında gün ışığı

Film setinde gün ışığına mı ihtiyacınız var? Çözüm, Philips MSR Hot Restrike'tır. Lambalar, mükemmel kalitede ve doğru miktarda ışıkla, sürekli kullanıma hazır bir gün ışığı deneyimi oluşturur.

Tiyatro

Philips eğlence aydınlatmasıyla aydınlatılan tiyatro

StagePainter

Tam olarak amaçladığınız aydınlatma deneyimi

Oluşturduğunuz aydınlatma deneyimleri, izleyicileri büyüleme ve bir performansı sihirli bir şeye dönüştürme gücüne sahiptir. En iyi yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için, sahne oluşturma yeteneklerinizi en üst düzeye çıkaran ve onları mükemmel bir şekilde yeniden yaratan armatürlere ihtiyacınız var. Şimdi, StagePainter D60 2000 ile bunu gerçekten yapabilirsiniz; çok esnek ve kontrol edilebilir bir sistem, tam olarak hayal ettiğiniz sahneyi parlak LED ışığıyla boyayabilir.

DJ/Kulüp

dj/kulüp

MSD Platinum

Yaratıcılığınızı aydınlatma gücü

MSD Platinum 2 R, özellikle DJ/Kulüp uygulaması için tasarlanmıştır. Kompakt, hafif lamba, parıldayan parlak ışık üretir. Bir MSD 300W lambanın ışık çıkışına uygun 132 W'lık bir lambadır.

Güçlü ışınlar, DJ'lerin kulüplerde ihtiyaç duyduğu mükemmel aydınlatmayı yaratır.

Mimari ve eğlence

Philips mimari ve eğlence aydınlatması ile aydınlatılan Eyfel kulesi

Sınırsız esneklik

Philips mimari ve eğlence lambaları, mimari aydınlatmada inanılmaz yaratıcılık ve esneklik için mükemmel renkler, güçlü bir ışın ve uzun ömür sunar. Her türlü nesneyi ilgi odağı haline getirebilir ve ona hak ettiği karizmayı verebilir.

Eğlence lambaları

LED duvarlarını sahne aydınlatma tasarımına entegre etmeye yönelik günümüzde artan eğilim nedeniyle daha güçlü ışınlara sahip yeni nesil lambalar, sağladıkları değişmez ışık denizini kesmek ve gösteriye ek vurgular eklemek için gereklidir. Yeni Platinum lamba sistemleri tam da bunu yapmak için tasarlanmıştır.

Yeni MSD Platinum 14 R, 80 renksel geriverim ile 280 W' değerinde 12.000 lümenlik olağanüstü parlaklık sağlar. Yeni MSD Platinum 17 RA, 350 W değerinde 20.000 lümenden fazla ışık çıkışı ve soğuk beyaz ışık (7000 K) ile olağanüstü parlaklık sunar ve 85 değerinde yüksek renksel geriverim sağlar. MSD Platinum 20 R, 470 W değerinde 23.000 lümen üzerinde ışık çıkışı, yoğun soğuk beyaz ışık (8000K) ve 80'lik yüksek renksel geriverim sunar.

MSD Platinum

Lambalar iş başında

Videoları izleyin

Lambalarımızın performansını görün

Eğlence araçları

Eğlence lambası değişim aracı

Çevirmeli defter eğlence lambaları kataloğu

Hizmetinizde

Hizmetinizde

Eğlence lambaları hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dünyanın her yerinde satış temsilcilerimiz var.

sahne

Sahne etkinlikleri

Eğlence Sanatı'nı keşfedin ve tüm dünyadaki yaklaşan Eğlence Sahnede etkinlikleri ve ticari fuarlar hakkında bilgi alın.

Herkese açık PRG etkinliği, Japonya, 3-4 Mart
GET fuarı, Guangzhou, 1-4 Nisan
Prolight & Sound, Frankfurt, 15-18 Nisan
Palm fuarı, Mumbai, 28-30 Mayıs
Palm fuarı, Pekin, 7-10 Haziran
LDI, Las Vegas, 23-25 Ekim

İndirmeler