Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Park alanı, yol ve
  oto yıkama aydınlatması

  Davetkar ışık


  Erişim yollarınızın ve park alanlarınızın etkili ve hoş bir şekilde aydınlatılması ile iyi bir ilk izlenim bırakın. Oto yıkama bölümünü de unutmayın - bu bölümde doğru aydınlatmayı kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

  Park alanı & Yol


  Giriş-çıkış yolları ve park imkanları, motorculara benzin istasyonunuzla ilgili ilk izlenimi verir. Doğru aydınlatma, iyi bir görünürlük vererek ve karanlıkta kalan yerleri en aza indirerek motorculara samimi bir karşılama ve güven hissi sunar. Tüm armatürlerimiz, tam olarak doğru seviyelerde ışıkları doğru yer ve zamanda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca geceleri aydınlatma gerektiren dış mekanlardaki park alanlarında enerji tasarruflu ışık kaynaklarımızı kullanarak elektrik faturalarınızı önemli ölçüde azaltın. Ya da güneş enerjisi kullanan bir sistemle daha da çevreci davranmak isterseniz, bu konuda da size yardımcı olabiliriz.

   

  Ürün ailelerimiz, performansı optimize etmenize olanak veren seçenekler sunar. Ürünlerimiz şunları sunar:

  • En yüksek enerji verimliliği
  • İlk yatırımı ve enerji verimliliğini dengeleyerek en uygun toplam sahip olma maliyeti
  • Düşük ilk yatırım ve önemli ölçüde enerji tasarruflarının bir araya getirilmesi
  Philips Aydınlatma tarafından geliştirilen benzin istasyonu ışıkları ile, tesisinizin verdiği ilk izlenimi geliştirin
  Benzin istasyonları için oto yıkama aydınlatması

  Oto Yıkama


  Oto yıkama, benzin istasyonunuz için değerli bir gelir kaynağı olmanın yanında müşteriler için de pratik ve eğlenceli bir hizmet sunabilir. Enerji tasarruflu su geçirmez LED armatürlerden, dinamik aydınlatmalı oto yıkama konseptlerine uzanan aydınlatma çözümlerimiz mevcuttur.

   

  • Pacific LED IP66 Waterproof, 2 x 80 W su geçirmez floresan armatürlerin bire bir karşılığıdır. Enerji maliyetlerinde %60'a varan tasarruf sağlayarak, verimlilik konusunda rakipleri arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Buna ek olarak, tüm uygulamalar 70.000 saate kadar, oldukça uzun bir kullanım ömründen yararlanır.
  • Splash 2, tatlı ve tuzlu su içinde 4,6 metre derinliğe kadar kullanılabilen, canlı renklerde ve renk değiştiren aydınlatma sağlamak üzere tasarlanmış ultra ince, su altı bir armatürdür. Su sızdırmaz döküm pirinç muhafazaya ve silikon bronz ayarlama aparatına sahip C-Splash 2, çeşmeler ve eğlence parklarındaki gibi su oyunları içeren uygulamaların yanı sıra, sert çevre koşullarındaki uygulamalar için de kusursuz bir seçimdir.
  • Mini300, benzin istasyonu kanopileri ve alçak tavanlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Yüksek verimliliği, kolay kurulumu ve uzun kullanım ömrünü bir araya getirir.

   

  Bir hareket algılayıcı ve gün ışığı sensörünün bir araya getirilmesiyle, enerji tasarrufunu daha da üst düzeye taşır. Mini 300 LED gen2 uygulamamız, kullanıcılara diğer armatürlerde mümkün olmayan kontroller sağlar – örneğin, Bluetooth aracılığıyla bir dizüstü bilgisayardan veya akıllı telefondan durumu okuyarak aydınlatmayı uzaktan yönetmek. Bu, armatür davranışının kolayca yapılandırılmasına ve bakım maliyetlerinin daha da azaltılmasına olanak verir.

  İlham aldınız mı?

  Sorularınız ve talepleriniz için
  yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

  Projeler