Öneriler

  Market
  aydınlatması

  Davetkar İç Mekan


  Müşterileri çekecek, marka imajınızı güçlendirecek ilgi çekici, davetkar, LED aydınlatmalı bir iç mekan düşünün – aynı zamanda da enerjiden tasarruf ettiğinizi.

   

  Günümüzde mini marketler oldukça revaçtadır. İnsanlar küçük miktarlarda ve sık sık alışveriş yapmak istemektedir. Özellikle de hızla tüketebilecekleri ürünlere yönelmektedir. Sayıları gitgide artan mini marketler, dışarıda oturma alanları ve taze ve sağlıklı yemek seçenekleri sunmaktadır. Enerji tasarruflu LED aydınlatma seçenekleri, dükkanların kalitesini arttıran aydınlatmalardan taze gıda reyonlarını en ilgi çekici hale getiren aydınlatma çeşitlerine kadar uzanır. Uyarlanabilir ve dinamik aydınlatma sistemleri sayesinde, farklı kategorideki ürünlerin günün belirli zamanlarında vurgulandığı optimal bir atmosfer yaratılır. Merkezi kontrol sistemimiz ile tüm market zincirinizin enerji kullanımını kontrol edebilir, bakım maliyetlerini azaltabilir ve dükkanınızdaki istikrarı sağlayabilirsiniz.

  Enerji verimliliği alın

   

  LED'lerin çıkışını kusursuz bir şekilde kontrol edebildiğiniz için, en iyi ve en etkili aydınlatma şemalarını oluşturabilirsiniz. Ayrıca, akıllı kontroller kullanarak daha da fazla enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Aynı zamanda dükkan içerisinde tutarlı bir ışık deneyimi sağlarsınız.

   

  Işığı gereken yerlerde,gerektiği zamanlarda kullanın.

  Enerji verimliliği alın - benzin istasyonları için led kanopi aydınlatmaları
  Daha iyi bir deneyim yaratın - marketler için led aydınlatmalar

  Daha iyi bir deneyim yaratın

   

  Geniş armatür ve kontrol yelpazemiz, ürünlerin en iyi şekilde görünmesini sağlayacak ve atmosferler yaratma, belirli ürünleri veya bölgeleri vurgulama, müşterilerin ilgisini çekme esnekliği verecektir. Böylece, müşterilerinizi alışveriş yapmaya teşvik etmekle kalmaz; ayrıca benzin istasyonlarınızı, seyahat edenlerin mola verebilecekleri, dinlenebilecekleri ve e-postalarını kontrol edebilecekleri yerler haline getirebilirsiniz. Çeşitli kategorilerdeki gıdaların görünümünü iyileştiren ve ambalajlardaki parlak renkleri vurgulayan armatür ailelerimiz mevcuttur.

  İlham aldınız mı?

  Sorularınız ve talepleriniz için
  yerel irtibat merkezimize ulaşın. 

  Projeler