Öneriler

  Size özel aydınlatma planıyla
  her ayrıntıda doğruluğu yakalayın

  Profesyonel Servis

  Aydınlatma fikirleri ve özelleştirilmiş tasarım

  profesyonel aydınlatma hizmetleri - aydınlatmanın tasarlanma yöntemi

  Denetim ve Tasarım Servisi

   

  Mükemmel aydınlatma, bir uzman planı ile başlar. Philips, bilgiye dayalı bir karar vermenize yardımcı olmak için öncelikle mevcut aydınlatma ekipmanınızın, aydınlatma ihtiyaçlarınıza ne derece uyduğunu değerlendirir. Kuruluşunuzda, tesisinizde ya da projenizde ayrıntılı bir denetim gerçekleştiririz. Yerinde toplanan veriler, mevcut ve gelecekteki gereksinimlerinizi karşılayacak, optimize bir aydınlatma tasarımı  hakkında fikir verir.

  Philips Aydınlatma danışmanlık hizmetleri

  Danışmanlık Hizmetleri

   

  Aydınlatmanızın ne sunmasını istediğinizi bilmek bir şeydir. Bu noktaya nasıl gelineceğini bilmek ise ayrı bir şey. Philips danışmanlık hizmetlerinin yardımıyla, en verimli aydınlatma planını sizinle birlikte oluştururuz. Bu plan basit bir LED yükseltmesinden tamamen yeni bir kuruluma kadar her şeyi içerebilir. Ayrıca, çarpıcı bir iş değerlendirmesi oluşturmanıza yardımcı oluruz ve işle ilgili temel faaliyetleriniz için nakde sahip olmanız amacıyla finans seçenekleri öneririz.

   

  Yeni aydınlatma sisteminiz için öncelikleri ve hedefleri belirledikten sonra, danışmanlık hizmetlerimiz ayrıntıları doldurmanızda size yardımcı olur. Bunlar arasında ayrıntılı kullanıcı deneyimi tasarımı, sistemin son halinin görselleri ve modeller bulunur.

  Referans proje

  Sørnes Tüneli

  Profesyonel planlama ve tasarım hizmetleri aracılığıyla ışık kalitesi sağlar

   

  Philips, Norveç'in Ålesund bölgesinde bulunan 236 metrelik Sørnes Tünelini uyarlanabilir bir LED aydınlatma sistemiyle donattı. Bunu yaparken, tamamen entegre bir aydınlatma konsepti sağlamak için proje planlama, sistem tasarımı ve devreye alma hizmetlerinden yararlandı.

  Sorular? Öneriler?

  Bizimle her an iletişime geçebilirsiniz -
  görüşlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!