Öneriler

  İş ihtiyaçlarınıza uygun

  aydınlatma servisleri

  Değer yaratan aydınlatma servisleri

   

  Günümüzün aydınlatma teknolojisi, sadece aydınlatma sağlamanın ötesinde çok daha fazlasını yapabilir. Philips,  ihtiyacınız olan ışık kalitesini sağlayacak size özel inovatif servislerin yolunu açıyor ve bunu yaparken de operasyonel sonuçlarınızı iyileştirip enerji maliyetininiz düşürüyor.

   

  Philips servislerimiz: mevcut aydınlatma ekipmanınızı değerlendirme, yeni bir aydınlatma planı oluşturma, sorunsuz bakım, uzaktan destek ve garantili aydınlatma performansı gibi öğeleri içerir. Philips ile işbirliği yapın ve aydınlatmayı, şirketinizin başarısının ayrılmaz bir parçası haline getirin. Siz kendi işinize bakasınız diye aydınlatmayı biz hallederiz.

  Aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi servis planı

  professional services - Philips Lighting services
  Profesyonel Servis
  Aydınlatma fikirleri ve özelleştirilmiş tasarım

   

  Aydınlatmanızı yükseltmek mi istiyorsunuz? İhtiyaçlarınızı ve umduğunuz sonuçları göz önünde bulundurarak, mevcut kurulumunuzu değerlendiririz ve aydınlatma planınızı nasıl optimize edeceğinize ilişkin görüşler ve tavsiyeler sunarız. Bu, her şeyin yeniden tasarlanmasından basit bir LED yükseltme çözümüne kadar her şeyi içerebilir.

  lifecycle services - Philips services
  Bakım Onarım Servisi
  Aydınlatma sisteminizin ömrünü uzatın

   

  Aydınlatma altyapınız, kuruluşunuzun en değerli ve kritik olarak en fazla öneme sahip varlıklarından biridir. Bu nedenle bu yatırımı korumak istersiniz. Doğru bakım planı ve uzaktan destek hizmeti sayesinde, ürünlerin ömrünü uzatmanıza ve performanslarını optimize etmenize yardımcı olabiliriz. Bunu yaparken, kesintileri ve beklenmedik maliyetleri en aza indirmeye çalışırız.

  project services - outsource lighting infrastructure
  Performans Servisi
  Performansa dayalı aydınlatma

   

  Bütün şüphelerinizi gidermek için neden aydınlatma altyapınızın tümünü dış bir kaynağa devretmiyorsunuz? Performans Servisimiz, ilk tasarım ve kurulumdan devamlı sorunsuz operasyon ve bakıma kadar tüm ihtiyaçlarınızı üstlenir. Buna ek olarak, ekonomik sürdürülebilirliği de dikkate alırız ve karbon ayak izinizi en aza indirmenize yardımcı oluruz.

  Sorular? Öneriler?

  Bizimle her an iletişime geçebilirsiniz - 
  görüşlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!