Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Daha güvenli sokaklar

  Orford, Warrington, İngiltere

   

  Sokak aydınlatmasının Orford'u geceleyin nasıl daha kucaklayıcı bir yer yaptığını öğrenin.

  Philips sokak aydınlatması ile Orford, İngiltere'de güzelce aydınlatılan sokak

  Müşteri İhtiyacı

   

  Warrington Belediye Meclisi, Orford'u dönüştürmek istedi. Amaç, Festival Caddesi'ni ve çevredeki sokakları, gece vakti ortamı iyileştirecek yeni ışıklarla geliştirmekti. Philips enerji tasarruflu da olan uygun bir aydınlatma çözümü sağlayabilir miydi?

  Philips sokak aydınlatması sistemi Orford, İngiltere'deki bir sokağı etkili şekilde aydınlatır

  Warrington Belediye Meclisi,
  çeşitliliğe sahip bir ortamın

  ve sakinlerinin ihtiyaçlarını değerlendirirken enerji tasarruflu ve düşük bakım gerektiren bir aydınlatmayı kurarak karbon ayakizini düşürmeye kendini adamıştır. Philips'in aydınlatma şeması yerel sakinlerin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel çözümü bize sundu."

  Doğru aydınlatma

   

  "Projenin çeşitli temel hedefleri vardı. Meclis yalnızca geceleyin görüşü iyileştirmek istemedi, aynı zamanda yeni ışıkların enerji verimliliği hedeflerini karşılaması da önemliydi. Bu hedefleri elde etmek için, LED armatürleri ve CosmoPolis lambalarının bir karışımını denedik. Bir dizi farklı renk sıcaklığını test ederek, alandaki sakinler için en iyi gece vakti ortamını belirleyebildik.

   

  Yeni aydınlatma sistemi SpeedStar ve Mini Iridium armatürlerini temel aldı. SpeedStar üç farklı renk sıcaklığında mevcut olduğundan, kentsel alanların aydınlatılması için esnek bir çözüm sağlar. Modüler konsept, LED'lerin artımlı olarak eklenebilmesi anlamına gelir, böylece spesifik parlaklık seviyelerine ulaşılabilir.

   

  Orford'un yeni armatürleri Starsense sokak lambası yönetim sistemi ile kontrol edilir. Bu sistem, meclisin ışıkları maliyetçe etkin şekilde izlemesini, kontrol etmesini, ölçmesini ve tanılamasını sağlar. Sonuç olarak, önceden programlı karartma profili sayesinde maliyetler azaltılır. "

  Yeni sokak aydınlatması Orford'u geceleyin nasıl daha hoş bir yer yaptı. Parlak, net ışık alanı daha güvenli ve kucaklayıcı hale getirir. Ek olarak, yeni ışıklar %60 daha az enerji kullanır.

  İlgili Referanslar

  • A5 Tamworth

   A5 Tamworth

   Yoğun A5 otoyolundaki güvenliğin Philips dış mekan aydınlatmasıyla nasıl iyileştirildiğini öğrenin

  • Holbaek kenti

   Holbaek kenti

   Holbæk'in ışıkla yaşam kalitesini nasıl iyileştirdiğini ve paradan tasarruf ettiğini keşfedin

  • Palencia Intelligencity

   Palencia Intelligencity

   Işığın, ekonomiye ve çevreye yardımcı olurken Palencia şehrini daha yaşanabilir hale getirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.