Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Daha güvenli yollar

  önümüzde

  A5 otoyolu
  Tamworth, İngiltere

   

  LED sokak aydınlatmasının bu yoğun otoyolu sürücüler için nasıl daha güvenli hale getirdiğini öğrenin.

  Philips LED'ler Da Nang'a mükemmellik katıyor - bir ejderhayı aydınlatma

  The Philips
  SpeedStar

  A5 Tamworth Bypass üzerindeki kurulum, enerji tüketimini azaltarak, motorcular için yol güvenliğini arttırarak ve ışık kirliliğini önemli ölçüde minimuma indirmeye yardımcı olarak armatürün parlak, beyaz ışığının tümünün otoyola odaklanmasını sağlar."

   

  -Roy Cupples, Elektrik Tasarım Müdürü, Amey.

  Müşteri İhtiyacı

   

  Her kamu yetkilisi, yollarının uzaklara varmasını ister - zor olan şey, şehrin kaynaklarını tüketmeden, onları güvenli şekilde aydınlatmaktır. Amey yüklenicileri ile İngiliz otoyol ajansı, maliyetleri kısarken bu yoğun otoyolunu daha güvenli aydınlatabilmenin yollarını bulmak üzere Philips ile birlikte çalıştı.

  Philips LED aydınlatma ile aydınlatılan A5 otoyolu, Tamworth

  Doğru aydınlatma 

   

  "A5 Tamworth, West Midlands boyunca motorcuları taşıyan yoğun bir otoyoldur. Yolun bu uzantısında aydınlatmayı iyileştirmek, her gün binlerce sürücü için daha güvenli, daha konforlu bir yolculuk demektir. Ancak, enerji verimliliğinin İngiliz meclislerinde büyüyen bir mesele haline gelmesiyle, aydınlatma standartlarını sürdürürken güç tüketimini düşürecek bir çözüm bulmak önemliydi.


  LED sokak aydınlatması imdada yetişti. SpeedStar armatürleri, eski aydınlatma sistemlerinin ekleyeceği parlama olmaksızın net beyaz ışık sunarak, yol kenarı boyunca kuruldu. Testler, beyaz ışığın sürücüler için görüşü iyileştirdiğini, hareketi algılamalarını kolaylaştırdığını ve birisi yollarına çıkarsa, durmak için onlara daha fazla zaman verdiğini gösterir.


  Ancak, LED'in gücü burada bitmez. SpeedStar'ın düşük enerji tüketimi işletimsel maliyetlerin %70'e varan oranda düşürülmesi ve CO₂ üretiminin yılda 47,4 ton oranında düşeceği anlamına gelir. Ek olarak, SpeedStar'ın dayanıklılığı ve uzun kullanım ömrü bakım ziyaretlerini yarıya indirecektir".

  İlgili Referanslar

  • Holbaek kenti

   Holbaek kenti

   Holbæk'in ışıkla yaşam kalitesini nasıl iyileştirdiğini ve paradan tasarruf ettiğini keşfedin

  • Palencia Intelligencity

   Palencia Intelligencity

   Işığın, ekonomiye ve çevreye yardımcı olurken Palencia şehrini daha yaşanabilir hale getirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

  • Orford, Warrington

   Orford, Warrington

   Sokak aydınlatmasının Orford'u geceleyin nasıl daha kucaklayıcı bir yer yaptığını öğrenin