Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Sürdürülebilir ve Yüksek Kaliteli 
  LED Aydınlatma

   

  EUROGATE Konteyner Terminali 
  Bremerhaven, Almanya


  EUROGATE, Avrupa'nın 12 terminal lokasyonunda yılda yaklaşık 14,6 milyon standart konteynerın taşındığı Avrupa'nın önde gelen konteyner terminal operatörüdür.
  Eurogate

  Stratejimiz
  üç temel unsur :

  göz önüne alınarak belirlenmiştir.

  Verimliliği optimize etmek, çevresel ayak izini en aza indirmek ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak. Modern LED aydınlatmaya geçmek, bu hedeflere ulaşmamıza yardımcı olacak mantıklı bir hareketti. ”

  Jens Greulich, EUROGATE Teknoloji Koordinasyon/Proje Direktörü

  Eurogate

  Müşteri İhtiyacı

   

  Eurogate, enerji verimliliği daha yüksek teknolojileri kullanma olasılığını inceliyordu ve bunun sonucunda 2017 sonuna kadar tüm terminali LED armatürlerle donatmaya karar verdiler. Ekonomik verimlilik ve çevre koruma ana hedefleriydi; ancak şirketin başka gereksinimleri de vardı. Bunlar, parlamayı en aza indirgemek ve taşıt sürücüleri için mekansal görüşü geliştirmekti. Aynı zamanda, ışık noktaları arasındaki mesafeyi optimize etmek ve sayılarını en aza indirmek çok önemliydi. Bu bağlamda optikler, zeminde maksimum ve eşit dağılım sağlamalıydı.

  Opslag Bruynzeel Storage Systems

  Doğru aydınlatma

   

  Eurogate endüstriyel aydınlatma projesinde  bizi tercih etti; çünkü Philips armatürlerimiz, yüksek renkte reprodüksiyon, geniş çaplı eşit ışık dağılımı ve enerji verimliliği kriterlerini karşıladı.

   

  Proje kapsamında, 2.9 milyon metrekarelik bir alandaki yaklaşık 2.000 projektör söküldü ve 1.600'den fazla Philips ClearFlood LED projektör yerleştirildi. Bu çalışma MWB Power GmbH tarafından yapılmıştır.

  • Çevresel ayak izinin azaltılması


  Enerji tüketimindeki önemli azalma sayesinde, EUROGATE çevresel ayak izinin azaltılmasını sağlıyor. Yeni LED aydınlatma ile, yılda 100 metrik ton CO2 emisyonu azalıyor.

  • Güvenliğin artırılması

   

  Yeni LED armatürler, parlamayı en aza indirerek, daha iyi renk verimi ve daha fazla kontrast yaratarak zengin bir görünürlük sağlıyor. Sonuç olarak, çalışanların güvenlik hissi artıyor. Yeni aydınlatmanın üstün teknolojisi sayesinde, karanlık gölgeler tamamen ortadan kalkıyor ve zemin üzerinde rahatsız edici bir şerit etkisi kalmıyor.

  • Azaltılmış enerji tüketimi ve bakım maliyetleri

   

  LED aydınlatma ile sağlanan düşük bakım maliyetleri ve düşük elektrik tüketimi, önceki kurulumla karşılaştırıldığında en az %50 tasarruf sağlıyor.

  • ClearFlood
   ClearFlood
   ClearFlood, uygulamanız için tam olarak ihtiyacınız olan aydınlatma seviyesini yakalamanız için geniş bir lümen paket aralığına sahip bir projektör ailesidir. Gelişmiş LED'ler ve y...

  Daha fazla güvenlik,
  daha az enerji tüketimi

  Proje Ekibi

  Konteyner

  Müşteri:

  MWB Power GmbH

  Uygulayıcı:

  İlgili Referanslar

  • Sedef Tersanesi Endüstriyel Aydınlatma

   Sedef Tersanesi Endüstriyel Aydınlatma

   Philips LED aydınlatma armatürlerinin kullanıldığı Sedef Tersanesi iç mekan ve alan aydınlatma projesi

  • Erkenek Tüneli

   Erkenek Tüneli

   Philips tunnelogic sistemi kullanılan Malatya Erkenek Tünel Aydınlatma projesinde optimum enerji tasarrufu ile yüksek sürüş konforu sağlandı

  • Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

   Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

   Sinan Erdem Spor Salonu’nun saha ve tribün aydınlatmaları Philips aydınlatma tarafından yenilendi. Türkiye'nin ilk dinamik LED saha aydınlatma uygulaması.