Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Sakinleştirici ortam,

  daha sakin hastalar

  Princess Alexandra Hospital,
  Harlow, İngiltere


  Hastane aydınlatmasının Princess Alexandra Hospital'daki taramaları daha az stresli hale nasıl getirdiğini öğrenin.
  MRI taramaları Philips hastane aydınlatması kullanılarak aydınlatılan bu Princess Alexandra Hospital muayene odasında tamamlanır

  Dinamik  aydınlatma
  efektlerine sahip

  yeni tarayıcının kullanılmasından beri, başarılı taramaların sayısını günde 25'ten yaklaşık 35'e yükseltebildik."

   

  - Suzanne Browne, Şef Röntgen Uzmanı

  Müşteri İhtiyacı

   

  Princess Alexandra Hastanesi hasta bakımında bir öncüdür. X ışını ve BT taramaları sırasında hasta kaygısını düşürmenin bir yolunu arayan hastane, teknolojinin sunduğu olasılıkları araştırıyordu. Cevap ışık olabilir miydi?

  Doğru aydınlatma

   

  Hastane büyük bir sıçrayışla hasta bakımını ileriye taşıyor. Son teknoloji BT taramasının hizmete alınmasıyla aynı anda, hastane taramalar sırasında hastalara yardımcı olmanın bir yolu olarak dinamik aydınlatmaya baktı.

   

  Cevabın, Ambiscene ışık sistemi olduğu kanıtlandı. Odayı yumuşak, sakinleştirici ışık ile doldurarak, hastaların prosedürler sırasında huzurlu hissetmesine yardımcı oldu. Aydınlatma, renk, yoğunluk ve ton açısından neredeyse sınırsız şekilde değişebilir. Basit kontrol sistemi, durumun gerektirdiklerine göre veya hastanın talebi üzerine, hekimlerin renk paletini değiştirmesini kolaylaştırır. Işık, odanın çevresini sınırlayan LED kontur aydınlatması armatürleri ile sağlanır.

   

  “Deneyimler, BT veya MRI taramaları gibi tıbbi prosedürlerin bazı hastaları, özellikle çocukları huzursuz hissettirebilir.” Suzanne Browne, Şef Röntgen Uzmanı. “Odadaki renkli aydınlatma efektleri hastalar için daha rahatlatıcı bir ortam oluşturmaya yardımcı olur. Kaygı seviyelerini düşürdüğünü bulguladık. Röntgen uzmanlarının çalışması için çok daha hoş bir ortam haline getirerek, bu tipik olarak steril ortamı da yumuşatıyor!”

   

  Işık, kucaklayıcı bir dikkat dağıtma sağlamanın yanı sıra, örneğin nefeslerini tutmaları gerektiğini belirtmek için onlara bir renk vererek, hasta ile iletişimde kullanılabiliyor. Personel, sarı ışığın varikoz damarlarını ölçmelerini kolaylaştırdığını buldu.

  • iColor Cove MX Powercore
   iColor Cove MX Powercore
   iColor Cove MX Powercore yüksek yoğunluklu LED aydınlatma armatürü, iç mekan duvar oyuklarını ve abajurlu alanları canlı ışıkla doldurmak için neredeyse sınırsız seçenek sunar. Bu ...

  Tıbbi personel
  için daha az stres

  Ekip

  Princess Alexandra Hospital

  Müşteri

  Web Sitesine

  İlgili referanslar