Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Acil durumlarda
  anında aydınlatma

  Holbaek Hospital, Danimarka

   

  Holbaek Hospital, Danimarka'da ışığın acil bakımı nasıl iyileştirdiğini öğrenin.

   Holbaek Hospital, Danimarka'daki bu hastane odası, Philips sağlık gömme aydınlatması ile aydınlatılır

  Işık kalitesi
  iyileştirildi,

  ve LED ile, ışıkları açar açmaz tam ışık gücü oluşmaktadır. Bu, özellikle işlerin sıkça aşırı derecede hızlı olduğu bir hastanede büyük bir etkiye sahiptir."

   

  - Henrik Jørgensen, Elektrikçi, Holbæk Hospital

   

  Holbaek Hospital, Danimarka'da Philips sağlık aydınlatması tarafından sağlanan gömme aydınlatma kullanılır

  Müşteri İhtiyacı

   

  Bir acil bakım merkezi olarak Holbæk Hospital'ın hastaları bir anda tedavi etmeye hazır olması gereklidir. Sjælland bölgesi dahilindeki dört acil durum hastanesinden biri olarak, 7/24 hastaları alır ve hayat kurtarıcı tedavi gerçekleştirir. Işık enerji tasarrufu sağlarken bakım standardını iyileştirmesine yardımcı olabilir miydi?

  Doğru aydınlatma 

   

  Bir acil durum hastanesi için, tedavi kesintileri ölüm kalım meselesi olabilir. Bunu akılda tutarak, LED'li aydınlatma, daha uzun hizmet ömrü sayesinde, hastane kurulumuna mükemmel bir ilave oldu. Philips, hastanenin steril merkezi boyunca görüşü fark edilir derecede iyileştiren 25 CoreView LED armatürü kurdu. Sterilizasyon Asistanı Helle Andersen bunu “Aydınlatma, eskiden olduğundan belirgin derecede daha iyi," diyerek açıklıyor. "Her şeyi net şekilde görebiliyorsunuz; gözlüklerim olmadan bile okuyabiliyorum ve ışıkları kısabiliyor olmak gerçekten güzel."

   

  Coreview ve SmartForm armatürleri şeklinde daha fazla girintili aydınlatma kuruldu. Bu yenilikçi armatürler tıbbi personel için net görüş sağlar ve enerji tasarruflu performanslı sayesinde önemli tasarruflar sağlar. Ameliyathanede, akıllı kontroller, hareket algılanmadığında, daha da fazla enerji tasarruf ederek ışıkları kısar ve zaman içinde kapatır.

   

  Anestezi ve Operasyon departmanlarına, tıbbi personelin konsantrasyonuna destek olacak şekilde alanı net parlak ışıkla dolduran T5 tüpleri takıldı. Ek olarak, yeni hastane aydınlatması hastanenin enerji faturalarını azaltıyor ve 24.000 saat dayanan T5 ampuller ve 50.000'e kadar dayanan LED ampullerle, bakım fazlasıyla azaltılmıştır.

   

  “Anestezi ve Operasyon departmanında, yeni aydınlatma çözümleri öncekilere göre çok daha fazla enerji tasarrufludur ve personel de, hasta dostu olduğundan ve gözleri kamaştırmadığından yeni aydınlatmadan çok memnundur.”


  -Søren S. Højager Belysning Stage-Madsen

  • Smartform LED BBS460
   Smartform LED BBS460
   Philips’in sade, sürdürülebilir çözümler sunma çabasını yansıtan SmartForm gömülü armatür, artık LED teknolojisini içermektedir. Çok çeşitli tavan türlerine uyacak şekilde tasarlan...
  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Konu ofis alanlarını LED armatürler ile aydınlatmaya gelince insanlar öncelikle yatırım geri dönüş süresi kısa ve sürdürülebilir çözümlere yatırım yapmaya odaklanır. Aynı zamanda, ...

  Dikkat dağıtmayan
  aydınlatma

  Ekip

  Sjælland Bölgesi

  Müşteri

  Højager Belysning A/S

  Proje danışmanı

  İlgili referanslar