Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Hastaneye

  daha güvenli yürüyüşler

  Asklepios Clinic St. Georg, Hamburg, Almanya


  Dış mekan aydınlatma çözümlerinin Asklepios Clinic St. George'un zeminlerini nasıl daha güvenli hale getirdiğini öğrenin.

  Philips Aydınlatma güvenli ve geliştirilmiş bir ortam oluşturarak Asklepios Clinic St. George'un dışını aydınlatır

  Yeşil Hastane programının
  bir parçası olarak,

  resmi ortağımız Philips ile işbirliği halinde, önemli bir ekolojik ve ekonomik iyileşme getirmeyi başardık. Philips tarafından sağlanan aşırı derecede etkili LED çözümleri sayesinde, Hamburg şehri için bir çevre ortağı olarak aday gösterildik”.
  Asklepios Clinic St. George'un park yerleri için güvenli bir atmosfer oluşturan Philips Aydınlatma aydınlatması
  Philips Aydınlatma Asklepios Clinic St. George'un park alanındaki yola parlak ışıklar sunar

  Müşteri İhtiyacı


  Hamburg'taki Asklepios Clinic modern tıbbi bakımın parlak bir örneğidir. Yılda 80.000 hastayı tedavi ederek, yüksek kaliteli hizmetler sağlamasıyla ulus çapında ün salmıştır. Klinik, dış mekan yenilemeleri sırasında dış alanlardaki güvenliği ve konforu iyileştirecek enerji tasarruflu bir aydınlatma çözümü istemiştir.

  Doğru aydınlatma

   

  140.000 m2'yi kapsayan 175 aydınlatma noktasından meydana gelen mevcut sistemle, ışıkları yükseltmek kolay olmayacaktı. Klinik, eski civa-buhar lambalarını modern LED'lerle değiştirmeyi istedi. Ancak, yeni ışıkların mevcut lamba bağlantı elemanlarından yararlanırken binanın özellikleriyle eşleşmesi gerekliydi.

   

  Philips zorluğa göğüs germeye hazırdı. Lohmühlenstrasse'taki ziyaretçi girişi boyunca 12 modüler SpeedStar sokak lambası kurduk. Park alanlarından bazıları uzun ağaçlar nedeniyle önceden gölgede bırakılmıştı, ancak yeni park yeri aydınlatmasının kemerli tasarımı ve parlak ışınları bu sorunu düzeltti. Kaldırım boyunca, karanlığı bölen dekoratif vurgular ve parlak aydınlatma oluşturan dokuz modüler CitySpirit LED'i ile eski lambaları değiştirdik.

   

  CitySoul LED'ler, kliniğin zeminlerinin ve hastanenin merkezi geçiş yolu olan Kirschbaumallee'in etrafına kuruldu. Tutarlı ışık kalitesi, ziyaretçiler için iyileştirilmiş navigasyon ile klinik dış cephesini geceleyin artık hoş ve güvenli bir yer haline getiriyor. Ekolojik hedefler 2011'de de karşılandı, klinik çevreyi korumaya yönelik çabalarının onaylanması ile Hamburg Çevresel Ortaklık sertifikasını aldı.

   

  Dış mekan aydınlatması çözümleri sunulduğundan beri, klinik yıllık olarak 52.800kWh tasarruf sağladı. Bu, önceki yılın oranında %55 azalmadır. Bunun yanı sıra, Kirschbaumallee'deki yeni ışıklar %90'lık etkileyici bir enerji tasarrufu sundu.

  • CitySoul LED
   CitySoul LED
   Yerel yönetim yetkilileri modern açık alan aydınlatmasının avantajlarından faydalanarak rahatlığı ve güvenliği artırmakta, mahalleleri daha çekici hale getirmekte ve insanların ken...