Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Naestved'teki şehir sokaklarını
  güzelleştirmek

  Şehir merkezi,
  Naestved, Danimarka  

   

  Şehir sokak ışıklarının enerji tasarrufu sağlarken Naestved şehir merkezini nasıl güzelleştirdiğini öğrenin

   Metronomis LED ile aydınlatılan Naestved Şehir merkezi, Danimarka

  Zamana karşı  koyan
  tasarım,

  kentsel ortam için harika bir seçim ve LED'ler de harika çevresel avantajlara sahip."


  - Üst İdari Memur Bjarne Andreasen, NK-Vejlys A/S

   

  Philips Metronomis LED şehir sokak ışıkları Naestved, Danimarka'daki Şehirde kentsel aydınlatma için mükemmel tercihtir.

  Müşteri İhtiyacı

   

  Neastved merkezindeki Ringstedgade alanı yenilenirken, yeni sokak ışıkları bir öncelikti. Ancak çevre dostu bir çözüm, mevcut kent aydınlatması ile birlikte kentin eski güzel binalarına da uyabilir miydi?

  Doğru aydınlatma

   

  Gerekliliklerin tümünü karşılamak, gerçekten esnek bir armatürü gerektirdi. Metronomis LED basit, zamana karşı koyan tasarımı ve çevre dostu performansı ile iş için mükemmel seçimdi. Sokağı sıcak, parlak aydınlatma ile dolduran Metronomis, net gece görüşü ile daha güvenli bir ortam oluşturduğu bu kentsel ortam için idealdir.

   

  Metronomis LED'ler yerleştirildiğinde, üstün kentsel estetik operasyonumuzda ilerledik. Ana şehir sokak ışıklarını takviye etmek için, kılavuz olarak şehir yüzeyine Amphilux LED'ler de kurduk. Bu dayanıklı gömülü spot ışık, düşük güç tüketimi ve su geçirmez yapısı nedeniyle, kentsel ortamlar için idealdir. Decoscene LED'ler, küçük tabana monteli muhafazadan çevrenin görünümünü arttırarak, binaların ve ağaçların mimari aydınlatması için kullanıldı.

   

  Yenileme her açıdan başarılı oldu. Kentsel aydınlatma için Metronomis LED'i seçmek, Naestvad'ın fazlasıyla azalan bakım maliyetlerinden yararlanacağı anlamına gelir; LED'in hizmet ömrü, önceki lambaların 12.000 saatlik ömrüne kıyasla 70.000-120.000'dir. Ek olarak, sokak lambalarının basit görünümü çevredeki mimarinin eski tarzına mükemmel şekilde entegre olur.

   

  Erken hesaplamalar, yeni şehir sokak ışıklarının eski sisteme kıyasla %60 civarında enerji tasarrufu sağlayacağını gösterir, yani LED teknolojisi şehir için maliyetleri ve C02 emisyonlarını düşürüyor.

  İlgili Referanslar

  • Palencia Intelligencity

   Palencia Intelligencity

   Işığın, ekonomiye ve çevreye yardımcı olurken Palencia şehrini daha yaşanabilir hale getirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

  • Mechelen Şehir Merkezi

   Mechelen Şehir Merkezi

   LED şehir aydınlatmasının Mechelen şehrini nasıl daha yeşil bir yer haline getirdiğini öğrenin