Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Sürdürülebilir aydınlatma,

  kalıcı görünürlük

  NH Hoteles Eurobuilding,
  Madrid, İspanya


  LED park aydınlatmasının NH Hotel Madrid'teki görüşü nasıl iyileştirdiğini öğrenin
  NH Hoteles araç park yerinde Philips aydınlatmanın ışığı ile park edilen araçlar

  Philips tarafından sağlanan LED
  tüp teknolojisi,

  maliyetleri ve bakımı minimuma indirirken alan ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılar. Dahası, Philips tarafından sunulan çözümlerin güvenilirliği, kalitesi ve performansı, bu kurulum için denediğimiz geniş ürün yelpazesinden bu seçeneği seçmemizde kesin faktörler oldu."

   

  - Juan Antonio Caballero, Mühendislik Başkanı, NH Hoteles

   Philips endüstriyel park yeri aydınlatması NH Hoteles Eurobulding araç park yerini aydınlatır
   Philips LED enerji tasarruflu aydınlatma kullanan NH Hoteles araç park yerinden çıkan bir araç

  Müşteri İhtiyacı

   

  NH otel zinciri sürdürülebilirliği ciddiye alır. Enerji tüketimini düşürmeyi isteyen şirket floresan aydınlatmasının bir kısmını yükseltmeye karar verdi. Madrid otelinin araç parkı için test edilen 17 marka ve üründe, Philips aydınlatma en üst sıraya gelecek miydi?

  Doğru aydınlatma 


  Işık yenilemeleri otelin 2008-2012 Çevre Planı'nın parçasıydı. Plan, enerji tüketimini düşürmeye ek olarak, su tüketimini oranlı hale getirmeyi, atık yönetimini iyileştirmeyi ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını içerir. Bu amaçları elde etmek için zincir, öne çıkan bir üye olarak Philips'i içeren bir 'Sürdürülebilir Tedarikçi Kulübü' oluşturdu.

   

  Aydınlatma projesinin amacı, daha düşük enerji tüketimi ile daha çok sürdürülebilir ürün sunmaktı. Aynı zamanda, şirket aydınlatma seviyelerinden ve görünürlükten ödün vermek istemedi. En iyi çözümü belirlemek için otel 17 farklı park yeri aydınlatması markasını test etti.

   

  LED Philips MASTER LEDtube her alanda kazanan oldu. Test, en iyi aydınlatmayı minimum enerji tüketimi ile birleştirdiğini gösterdi. Diğer kesinleştirici faktörler, ışığın kalitesi, ürün tasarımı ve armatürün dayanıklılığıydı. Toplam 305 MASTER LEDtube kuruldu. Araç park yeri artık optimize edilen ışık sıcaklığı sayesinde sürücüler için güvenliği koruyan mükemmel görünürlüğe sahip.

   

  Yeni enerji tasarruflu aydınlatma geleneksel alternatiflerinden %40 daha az enerji kullanır. Ek olarak, tüpler 40.000 saate kadar bir yaşam döngüsünü destekler. Orijinal kurulumdan itibaren on sekiz aydır yeni ışıkların hiçbiri arızalanmadı.

  • MASTER LEDtube EM/Mains
   MASTER LEDtube EM/Mains
   Philips MASTER LEDtube, bir LED ışık kaynağını geleneksel floresan form faktörüne entegre etmiştir. Benzersiz tasarımı, geleneksel floresanlardan ayırt edilemeyecek bir görünüm olu...

  Daha güvenli
  bir park ortamı oluşturmak

  Ekip

  NH Hoteles, NH Eurobuilding Hotel

  Müşteri

  İlgili referanslar