Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Yüksekten uçan
  çalışma alanları

  Manchester Havaalanı Olympic House, İngiltere

   

  Enerji tasarruflu aydınlatmanın Manchester Havaalanı ofislerinde nasıl yükselişe geçtiğini öğrenin

  Philips led ofis aydınlatması ile aydınlatılan Manchester Havaalanı Olympic House'un toplantı odası.

  Yeni aydınlatma
  bu katların

  dönüşmesine yardımcı oldu ve kurulduğundan beri personelden çok olumlu geribildirim aldık. Philips çok kısa teslim sürelerini karşılamakta harika iş çıkardı ve proje boyunca bize çok yüksek seviyeli hizmet verdi."

   

  -Gavin Taylor, MAG Kıdemli Proje Müdürü

  Philips led ofis aydınlatması ile aydınlatılan Manchester Havaalanı Olympic House'un koridoru.
  Philips led ofis aydınlatması ile aydınlatılan Manchester Havaalanı Olympic House'un koridoru.

  Müşteri İhtiyacı

   

  Manchester Airport Group (MAG) genel ofisinde büyük bir yenilemeden geçiyordu. Çalışma alanlarını modernleştirmeyi ve karbon ayakizini düşürmeyi arzulayarak Philips aydınlatmadan yardım istedi.

  Doğru aydınlatma

   

  MAG sıkı planlara yabancı değildir ve hızlı bir çözüme ihtiyacı vardı. Toptancı ortakları Newey & Eyre ile harekete geçen Philips yeni armatürlerin sorunsuz şekilde teslim edilebilmesini sağlamak için sıkı çalıştı.

   

  LED ofis aydınlatması hızlıca işletime geçirildi. Açık ofis alanlarında, PowerBalance gömme aydınlatma armatürleri verimli çalışma alanları için mükemmel olan yenileyici ışık sağlar. Işık, masa lambalarından uzakta çalışmaya yetecek kadar parlaktır, ancak herhangi dikkat dağıtıcı bir parlamaya neden olmaz. Bu tavan armatürleri, koridor ve geçiş alanlarında konforlu görüş sağlayan LuxSpace Compact ve StyliD Mini LED yukarıdan aydınlatmalar ile bütünlendi.

   

  Enerji tasarruflu ofis ışık armatürleri Philips DynaLite Kontrolleri tarafından yönetilir. Kontroller, yeterli doğal ışık mevcut olduğunda armatürlerin otomatik olarak karartılmasına izin veren ışığa duyarlı fotosellere bağlıdır. Ek olarak, varlık detektörleri, oda boşken, tasarrufları maksimuma çıkararak ışığın otomatik olarak kapatılmasını sağlar. Kontrol sistemi, binanın diğer alanlarının daha sonra eklenebileceği şekilde yapılandırılmıştır. Gelecekteki sistem bakımı Philips Kontrol Sonraki Bakım paketi ile sağlanacaktır.

   

  Akıllı kontroller ve LED ofis aydınlatması ile sağlanan enerji tasarrufları sayesinde, yeni sistem MAG için hoş bir ürün oldu.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Bir ofis alanını LED'li aydınlatma armatürleriyle aydınlatmak söz konusu olduğunda, insanlar makul bir maliyetle sürdürülebilirliğe yatırım yapmak ister. Aynı zamanda, sistem konfo...

  İlgili Referanslar

  • Manchester Havaalanı Terminal 2

   Manchester Havaalanı Terminal 2

   Manchester Havaalanı Terminal 2'nin LED tavan aydınlatması ile karbon emisyonlarını nasıl düşürdüğünü öğrenin

  • Audi Ofisleri

   Audi Ofisleri

   Audi'nin enerji tasarruflu ofis aydınlatması ile paradan nasıl tasarruf sağladığını öğrenin