Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  O gün ışığı
  hissini oluşturma

  E.ON, Malmo, İsveç

   

  Ofis aydınlatmasının E.ON'nin sürdürülebilirlikte yeni standartları belirlemesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

  E.ON, Malmo'da Philips Ofis Aydınlatması çözümleri ile aydınlatılan toplantı odası

  Aydınlatma
  kapatıldığında

  armatürleri göremezsiniz, sadece tavanı görürsünüz. Ve aydınlatma açıldığında, daha fazla gün ışığı hissi alırsınız. Neredeyse dış mekanda olmak gibi hissettirir."


  - Hans Björk, Teknik Yönetici, E.ON Fastigheter Sverige AB

   

  Philips Soundlight Comfort aydınlatması ile aydınlatılan, E.ON ofisi, İsveç'teki toplantı alanında iyileştirilmiş bir atmosfer

  Müşteri İhtiyacı

   

  Öncü güç şirketi E.ON ofislerini yenilerken, çalışanları için aydınlatma ortamını iyileştirmeyi istedi. Ancak, enerji verimliliğinde bir lider olarak, sürdürülebilir bir çözüm bularak müşterileri için iyi bir örnek oluşturmak da E.ON için hayatiydi.

  Doğru aydınlatma

   

  LED mükemmel çözümdü. Yakın dönemde yenilenen ofis, üç büyük proje odasından ve on küçük toplantı odasından ve ayrıca meslektaşların rahatlayabildiği bir ortak odadan meydana geliyordu. Mevcut floresan ışıkları gömülü CoreView panellerle ve StyliD Mini 17w gömülü spot ışıklarla değiştirmek için işe koyulduk. Sonuç, meslektaşları rahat ve verimli kılan memnun edici, havadan bir atmosfer oldu.

   

  Ferah ortak odada, yeni asılan tavanı SoundLight Comfort Tavan Armatürleri ile süsledik. Bu armatürler tavan karoları ile aynı boyutlara sahiptir, ancak aşırı sesi emip yankıyı ortadan kaldırırken temiz, yenileyici aydınlatma da sağlar. LED ürünlerimizin tümünde olduğu gibi SoundLight paneller, geleneksel ofis aydınlatmasından önemli derecede daha az güç kullanır. Entegre armatürler ofis boyunca DynaLite/DALI ve Occuswitch kontrolleri ile kontrol edilir. Kullanıcıların beş ışık ayarı arasından manuel olarak seçim yapmasına izin vermenin yanı sıra, kontroller gün ışığı düzenlemesi ve hareket algılaması sunar.

   

  Suni ışık gerekenden fazla asla kullanılmadığından, şirket önemli enerji tasarrufu sağlar. İyileştirilmiş bir çalışma ortamı ve azalan enerji kullanımı ile, E.ON'nin tüm hedefleri elde edilmiştir.  LED'e basit bir geçiş, tüm farkı ortaya koymuştur.

   

  T5 ve T8 tüplerini LED'le değiştirmek sırasıyla %28 ve %48 enerji tasarrufunu getirdi. Ek olarak, LED'in ısısız çalışması yazın klima maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır ve dayanıklı LED lambaların en azından 15 yıl boyunca değiştirilmesi gerekmeyecektir.

  • CoreLine Recessed
   CoreLine Recessed
   İster yeni bir bina için isterse mevcut bir alanın yenilenmesi için olsun, müşterilere kaliteli ışık sunan, enerji ve bakım maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlayan aydınlat...

  İlgili Referanslar

  • Bosch

   Bosch

   Bosch'un verimli bir çalışma atmosferi oluşturmak ve enerji tasarrufu sağlamak üzere ofis aydınlatmasını nasıl kullandığını öğrenin.

  • AB Group

   AB Group

   Işığın çoklu disiplin sürdürülebilirlik uzmanlarını bir araya getirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

  • Citi ofisleri

   Citi ofisleri

   Citi'nin ofis aydınlatması ile enerji tüketimini ve C02 emisyonlarını nasıl düşürdüğünü öğrenin.

  • Audi Ofisleri

   Audi Ofisleri

   Audi'nin enerji tasarruflu ofis aydınlatması ile paradan nasıl tasarruf sağladığını öğrenin

  • Manchester Havaalanı Terminal 2

   Manchester Havaalanı Terminal 2

   Manchester Havaalanı Terminal 2'nin LED tavan aydınlatması ile karbon emisyonlarını nasıl düşürdüğünü öğrenin

  • Manchester Havaalanı

   Manchester Havaalanı

   Enerji tasarruflu aydınlatmanın Manchester Havaalanı ofislerinde nasıl yükselişe geçtiğini öğrenin

  İlgili referanslar