Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Enerji tasarrufu
  övgülerini
  elde etmek

  E.ON,
  Santander, İspanya

   

  E.ON'nin ışıkla enerji verimliliğine nasıl öncülük ettiğini öğrenin

  E.ON, İspanya'daki Philips Ofis Aydınlatması ile toplantı odasında oluşturulan verimli bir atmosfer

  Hedefimiz Santander'deki
  ofislerimize

  pazardaki en gelişmiş, en tasarruflu ve en iyi kaliteli aydınlatma teknolojisini takmaktı. Philips'in desteğiyle yarının çalışma alanlarını yapılandırarak ileriye dönük bir adım attık."

  - Ramsés Garrote, E.ON Proje Müdürü
  E.ON, İspanya'daki Philips Aydınlatma ile enerji tasarruflu LED ışıklar altında verimli şekilde çalışan işçiler
  E.ON, İspanya'nın resepsiyon alanında enerji tasarruflu LED ışıklar ile iyileştirilmiş bir ilk izlenim oluşturan Philips Aydınlatma ofis çözümleri

  Müşteri İhtiyacı

   

  E.ON güç sektöründe bir öncüdür. Amacı, yenilikçi teknoloji kullanarak, insanların daha enerji tasarruflu hale gelmesine yardımcı olurken daha temiz, daha iyi elektrik sunmaktır. İspanya genel merkezi yeni bir ofise taşındığında, şirket minimum güç kullanarak çarpıcı bir ambiyans oluşturacak bir aydınlatma çözümü aradı.

  LED ışıkları ile desteklenen E.ON, İspanya'nın mola alanları için bir ambiyans oluşturan Philips Aydınlatma

  Doğru aydınlatma

   

  E.ON'nin yeni ofisi için büyük umutları vardı. Hedef, ziyaretçileri ve çalışanları memnun edecek bir görünüm ile tesisi olabildiğince enerji tasarruflu hale getirmekti. Bunu başarmak için, %100 LED’li aydınlatma çözümü seçildi. E.ON, yatırımın elektrik tasarrufları ile telafi edilmesini kesinleştiren bir ESCO (enerji hizmet modeli) ile projeyi yetkilendirdi.

   

  Tesis boyunca, çalışma alanlarına, topluluk alanlarına ve tuvaletlere parlamasız aydınlatma getiren en son LED armatürler kuruldu. Kullanılan birincil aydınlatma armatürü, tüm ofis kurallarını karşılarken yenileyici aydınlatma sağlayan gömülü CoreLine oldu. Ek olarak, Dynalite kontroller, doğal ışık algılaması ve varlığı etkileşimi ile daha fazla enerji tasarrufları oluşturur. Kontroller, yeterli doğal ışık olduğunda veya alanda hiç kimse olmadığında başüstü armatürlerini otomatik olarak karartarak gereksiz enerji kullanımını minimumda tutar.


  Yükseltme beklentileri aştı. Çevresel ihtiyaçlar karşılandı ve sonuç olarak, bu bina, alanda A sınıfı enerji derecesi ile ödüllendirilen ilk bina oldu. Işıklar, maliyetleri minimuma indirirken ofisin daha üretken bir çalışma alanı haline gelmesine de yardımcı oldu. EON, o günden beri LED teknolojisini diğer binalarına da sunmayı planladığını bildirmiştir; bu, Philips aydınlatma için gururlu bir andır.


  Yeni aydınlatma sistemi sayesinde E.ON, azalan enerji faturalarına yol açacak şekilde %83'ten daha fazla enerji tasarrufu elde ediyor.

  • CoreLine Recessed
   CoreLine Recessed
   CoreLine gömme lambalar, CoreLine'ın yenilikçi, kullanımı kolay ve yüksek kaliteli aydınlatma armatürleri vaadini yerine getirir. Yüksek kaliteli CoreLine gömme lambalar, mevcut gö...
  dynalite

  Dynalite

  İlham verici enerji tasarruflu ortamlar. Akıllı ışık yönetimi ile kullanıcı dostu kontrol arabirimi.

   

  İlgili Referanslar

  • Bosch

   Bosch

   Bosch'un verimli bir çalışma atmosferi oluşturmak ve enerji tasarrufu sağlamak üzere ofis aydınlatmasını nasıl kullandığını öğrenin.

  • AB Group

   AB Group

   Işığın çoklu disiplin sürdürülebilirlik uzmanlarını bir araya getirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

  • Citi ofisleri

   Citi ofisleri

   Citi'nin ofis aydınlatması ile enerji tüketimini ve C02 emisyonlarını nasıl düşürdüğünü öğrenin.