Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  İşçi katına

  ışıltı ekleme

  Harrods, İngiltere

   

  Harrods'ın enerji tasarruflu perakende aydınlatması ile mağazasına nasıl ışıltı kattığını öğrenin.

  Avizeler için Philips LED lambaları ile Harrods, İngiltere'deki satış katını aydınlatma

  Avizeler artık  muhteşem görünüyor

  ve mağaza tezgahtarları yeni avize lambalardan çok memnun. Gelecekte mağaza boyunca avizelerin tümü için onları belirteceğiz."
  Philips perakende aydınlatma sistemleri ile aydınlatılan ürünlere bakan kadın
  Mum şeklindeki Philips LED lambaları ile Harrods, İngiltere'deki avizeler

  Müşteri İhtiyacı

   

  Harrods lüks perakendede dünyaca ünlü bir liderdir. Knightsbridge mağazasının Wedgwood bölümü dahilinde, avize ışık ampullerinin yükseltilmesi gerekliydi. Önceki lambalar çok fazla enerji israf ediyordu ve yüksek ısı çıkışı klimanın düzgün çalışamayacağı anlamına geliyordu. LED işe yarayabilir miydi?

  Harrods, İngiltere'deki avizeler için uygun Philips perakende aydınlatma ve Philips lambalar ile güzelce aydınlatılan ürünler

  Doğru aydınlatma

   

  Wedgwood lüks ev ve yaşam tarzı ürünleri ile nam salmış küresel bir markadır. Harrods'ta, Wedgwood perakende alanı, şirketin satış yelpazesinin da bir parçasını oluşturan avizeler ile aydınlatılır. Bu nedenle avizelerin iyi aydınlatma sağlaması ve müşterileri çekmek için en iyi şekilde görünmeleri çok önemlidir.

   

  Önceki 15w halojen lambalar doğru görsel efektleri sağlamış olmasına rağmen, çok fazla enerji tüketiyorlardı ve çok fazla ısı üretiyorlardı, bu da işletim maliyetlerine etki etmişti. İlk olarak, halojen ampuller LED mum lambalar ile değiştirildi, ancak aynı ışıltılı efekti üretemedi.

   

  MASTER LEDcandle mükemmel çözüm oldu. Yeni perakende aydınlatma armatürleri ekstra ışıltı sunan akrilik bir 'lotus' merceği ile gelir. Led avizeler artık göz alıcı görünür ve katı cazibeli bir parıltı ile doldurur. Harrods elektrik yükünü azaltarak yalnızca paradan tasarruf etmedi, aynı zamanda aşırı ısıyı ortadan kaldırarak klimanın enerji tüketimini de azalttı. LED için parıltılı bir zafer.

   

  20.000 saatlik ömrüyle yeni lambaların daha az sık değiştirilmesi gerekecektir, yani Harrods bakım maliyetlerinden tasarruf edecektir.

  • MASTER LEDcandle
   MASTER LEDcandle
   Enkandesan lambalar gibi parlak ışık efektleri sağlayan MASTER LEDcandle, konaklama sektörünün yanı sıra ev ortamlarında da genel ve dekoratif aydınlatma için idealdir. Dim edilebi...

  İlgili referanslar