Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Karşı konulamaz

  iç mekanlar

  Bizuu Boutique
  Varşova ve Poznan, Polonya


  Bizuu mağazalarının ışık ile alışverişi müşterileri için nasıl kolay ve keyifli hale getirdiğini öğrenin.
  Polonya'daki Bizuu Philips LED'li aydınlatma ve AmbiScene aynası ile benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturur

  Bizuu marka kıyafetler giyince

  nihayet kendimi gerçek bir prenses gibi hissedebiliyorum"

   

  -Weronika Ksiazkiewicz, aktris

  Mağaza vitrinindeki giysilere ilave çekicilik vermek için üstün kaliteli mağaza aydınlatmasını kullanır - Philips
  Philips tarafından üretilen AmbiScene Mirror'da yansımasını kontrol eden kadın

  Müşteri İhtiyacı

   

  Bizuu mağazalarının sahipleri kendi moda markalarını oluşturdu, bir mağazacılık başarısı hikayesine doğru ilerledi. Ancak, ilk mağazaları, dışa bakan vitrinleri olmadan karanlıktı ve davetkar değildi. Bizuu'nun akılları baştan alan giysi tasarımlarına hak ettiği değeri veren bir aydınlatma çözümüne ihtiyacı vardı.

  Philips mağaza aydınlatması Bizuu mağazasını etkili şekilde aydınlatır

  Doğru aydınlatma 

   

  Bizuu kadınlar tarafından kadınlar için oluşturulan bir Polonya moda markasıdır. Daha doğrusu, Zuzanna Wachowiak ve Blanka Jordan adlı iki kız kardeş tarafından oluşturulmuştur. Tasarımları, görünümlerinden büyük gurur duyan kadınlar arasında popüler olan Bizuu'nun Varşova ve Poznan mağazalarında satıştadır. Moda hayranlarına çekici gelen butik bir marka olarak, Bizuu mağazalarında sunum çok önemlidir. Ancak, moda perakendesi iş sahipleri için yeni bir girişim alanıydı ve ışığın önemini hafife almışlardı. Kendilerini karanlık ve davetkar olmayan bir mağazada bulup bir çözüm için Philips ile birleştiler.


  LED'li aydınlatma mükemmel seçim oldu. StyliD kompakt davetkar bir ortam sunarak ve stanttaki güzel malları vurgulayarak, benzersiz bir aydınlatma şeması oluşturmak için kullanıldı. StyliD kompaktın esnek montaj seçenekleri giysilerin kalitesini ortaya çıkarmak ve kafaları stantlara doğru çevirmek için dikkatlice konumlandırılabildiği anlamına gelir. Asla geleneksel aydınlatma gibi sarı görünmeyen temiz beyaz LED ışınları, müşteri için lüks modern bir ortam oluşturur.

   

  LED ışıklarının enerji tasarruflu efektleri sayesinde, Bizuu'nun yıllık enerji tüketiminin, geleneksel aydınlatma çözümlerine kıyasla %50 oranında düşeceği tahmin edilmektedir.

  İlgili referanslar