Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Mağaza aydınlatması:
  Canlı renkler

  Beymen Mağazası
  Bursa, Türkiye

   

  Perakende aydınlatmada LED dönüşümüne tanıklık edin.

  Sadece 4 ayda
  yatırımımızın %40’ını

  geri aldık. Satın almayı gerçekleştirdiğimiz ilk aydan itibaren yaptığımız ölçümlerde çok doğru bir iş yaptığımızı anladık."

   

  - Kemal Sakin: Beymen- Levfu Mağazacılık Finans Direktörü

  Müşteri İhtiyacı

   

  Beymen, 400’den fazla dünya markasını bünyesinde bulunduran Türkiye’deki lüks perakende mağazacılık sektörünün önde gelen firmalarındandır. Kişiye özel müşteri ilişkileri anlayışı, müşteri memnuniyeti uygulamaları ile VIP mağazacılık deneyimiyle öne çıkan toplam 60 mağazası bulunmaktadır. Beymen Bursa Korupark Mağazaları, müşteri konforundan ödün vermeden gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma çözümü arıyordu.

  Doğru aydınlatma

   

  Beymen Bursa Korupark Mağazası ile başlayan LED dönüşüm projesinde, mevcut halojen spot lambaların yerini, ışığın kalitesinden ve parlaklığından ödün vermeyen Philips MASTER LEDspot lambalar aldı. Projede genel aydınlatma, vitrin aydınlatması ve vurgu aydınlatması amacıyla, 1200 adet Philips MASTER LEDspot LV AR111 lambalar ile birebir dönüşüm sağlandı.

   

  Dönüşüm esnasında dikkat edilen en önemli hususlardan biri de; hem Beymen müşterilerinin göz konforunun hem de giysilerin doğru ve canlı renklerde görünmesinin sağlanmasıydı. Philips MASTER LEDspot LV AR111 lambaların tercih edilmesinde, bu ürünün “anti-glare” kamaşma önleyici reflektöre sahip olması, (CRI 90) renksel geriverim 90 değerinin garantilenmesi etkili oldu. Bunun yanı sıra mağazanın farklı bölümlerinde ihtiyaç duyulan gizli aydınlatma noktalarında da 900 adet Philips Trunklinea LED bant armatür tercih edildi.

   

  “LED ürünlerine yatırımı, ilk yatırım maliyetlerinin çok yüksek olması sebebiyle ihtiyacımız olduğu halde yıllarca beklettik. Bir çok farklı LED markası inceledik fakat Philips’in mağazamızda kullandığımız ürününün renk ve maliyeti ilgimizi çekti. Yaptığımız analizde yatırım yapmanın uygun olacağını ve riskin üstlenilebileceğine karar verdik. Philips Master LEDspot LV AR111 ürünün mağazacılık sektöründe yatırım ve verim yönünden çok güzel bir ürün olduğunu ve mağazacıların mutlaka değerlendirmesi gerektiğini düşünüyoruz”.

   

  Beymen müşterilerinin konforu göz önünde bulundurularak, yüksek renksel geri verim değerine sahip ve çevresine ısı yaymayan LED spot lambalar kullanılarak toplamda %80’in üzerinde enerji verimliliği sağlandı.

  • MASTER LEDspot LV AR111
   MASTER LEDspot LV AR111
   Sıcak halojen benzeri bir vurgu ışını sağlayan MASTER LEDspot LV AR111, otel ve perakende sektöründe spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir değiştirme çözümüdür. Mağa...

  Ekip

  Beymen Mağazası

  Müşteri

  İlgili referanslar