Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Programlanabilir
  ortam

  Restaurant La Rive, Amsterdam, Hollanda

     

  Restaurant La Rive'in ayarlanabilir konaklama aydınlatması ile akşam yemeklerini nasıl keyifli hale getirdiğini öğrenin.
  Bir adam Philips konaklama aydınlatması ile aydınlatılan Restaurant La Rive'in önünde duruyor

  Bu yatırım kısa
  bir süre

  içinde karşılığını verdi. Konuklarımızın herhangi bir farklılık fark etmediği gerçeği, bunun iyi bir tercih olduğunun en iyi kanıtıdır."

   

  - Willem de Bok, InterContinental Amstel Amsterdam'da teknik müdür

  İki kişi Philips konaklama aydınlatmasının ışığında Restaurant La Rive'de bir masada oturuyor
  Restaurant La Rive'deki Philips konaklama aydınlatması ürünleri ayarlanabilir, bu da onları daha sürdürülebilir hale getirir

  Müşteri İhtiyacı


  Restaurant La Rive Hollanda'daki lider yemek konumlarından biridir. Yalnızca bir Michelin yıldızı kazanmamış, aynı zamanda çevresel çabaları nedeniyle 2010'da Golden Green Key ödülünü de almıştır. Yeni bir aydınlatma sistemi restoranın sürdürülebilirlik ve kalite için yüksek standartlarını karşılayabilir miydi? 

  Doğru aydınlatma


  Kucaklayıcı bir atmosferi sürdürmek yaşamsaldı. Lambalardaki mevcut 50w halojen ampulleri değiştirmek için, MASTER LED 10w ampuller seçildi. Bu ışıklar halojen ampullerle aynı parlaklığı oluşturur, ancak enerji tüketimi %80 daha düşüktür.
   

  Avize ampulleri Novallure ışıklarla değiştirildi. Özellikle dekoratif aydınlatma için tasarlanan bu yenilikçi LED armatürler, geleneksel ampullerle aynı sıcak ışıltıyı sağlar. Ancak, daha az enerji kullanır ve adeta ısı yaymaz, maliyetleri düşük tutmaya yardımcı olurlar.
   

  Yeni lambalar restoranın dikkatlice oluşturduğu atmosferi sürdürdü. LED'in enerji tasarruflu performansı sayesinde, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmaya da yardımcı oldu. Yeni ışıkların kullanım ömrü, halojenin 2.000 saatine kıyasla, 30.000 saat civarındadır. Bu, değiştirme maliyetlerini önemli derecede azaltır. Ek olarak, LED'in düşük ısı emisyonları, daha fazla tasarruf sunarak klimanın daha az kullanılması anlamına gelir.

   

  Yeni aydınlatma, bir dizi önceden programlı ışık ayarına anında değiştirilebilir. Bu, restoranın herhangi bir durum için doğru ambiyansı oluşturabilmesini garantiler.

  • MASTER VALUE LEDspot LV
   MASTER VALUE LEDspot LV
   Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...

  Lezzetli aydınlatma
  kurma

  Ekip

  Restaurant La Rive

  Müşteri

  Web Sitesine

  İlgili referanslar