Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Lüks

  alanları geliştirmek

  Rafayel Hotel,
  Londra, İngiltere


  Enerji tasarruflu aydınlatmanın Rafayel otelindeki konukları nasıl büyülediğini keşfedin.
  Philips otel aydınlatması bu Rafayel Hotel konuk odasını enerji tasarruflu aydınlatma ile aydınlatır

  ‘Çevre
  dostu’

  olmak genel hedefimiz olmalıdır, ancak modern çağın bize sunduğu lüksten ödün vermemeliyiz. Tasasız bir vahada lüks bir konaklama için konuklara istisnai bir değer sunmayı umuyorum."

   

  - Bay Ike Latif, Rafayel Hotel'in geliştiricisi

  Rafayel Hotel'deki bar Philips'in enerji tasarruflu otel aydınlatmasından yararlanır
  Rafayel Hotel yüzme alanında Philips'in güzel ve enerji tasarruflu aydınlatması rahatlatıcı bir etki sağlar

  Müşteri İhtiyacı

   

  Rafayel oteli konuklarına özel bir şey sunmak istedi. Endüstri sonrası bir alanda bulunan, Londra'nın en yeni lüks konaklama alanlarından biri olduğundan istisnai bir konuk deneyimi sunmak önemliydi. Işık bir lüks ve konfor algısı oluşturmaya yardımcı olabilir miydi?

  Bu Rafayel Hotel holündeki ışıklar ışık yoluyla benzersiz ve unutulmaz bir konuk deneyimi sağlar

  Doğru aydınlatma 


  Philips otel aydınlatması otelin içinde ve dışında dinamik bir ortam sağladı. Nehre bakan yedi özel süitte, konuklar 'ışık terapisi' ile pillerini yeniden şarj edebilir. uzaktan kumanda ile çalıştırılan akıllı aydınlatma sistemi, konukların keyifli ortam seçeneklerinden oluşan bir menüden seçim yapmasını sağlar.

   

  Binanın genel alanları dahilinde, otel aydınlatması bir zarafet ve sofistikelik algısı oluşturmak için kullanıldı. Işıklar, sosyal alanlara rahatlatıcı bir ortam eklerken, dahili dekorasyonu vurgulamak üzere dikkatlice konumlandırıldı. Binanın, pencere bulunmayan merkezinde, dışarıda meydana gelen doğal ışık düzenlerini yeniden oluşturmak için renk değiştiren iColor kontur armatürleri kullanıldı.

   

  Binanın cephesine de LED projektör aydınlatması kullanılarak çarpıcı yeni bir görünüm verildi. Bu armatürler, komşu meskenler için istenmeyen ışık kirliliği oluşturmaksızın, otele simgesel bir görünüm verir.

   

  Rafayel, diğer otellerin izlemesi için etkileyici bir kıstas oluşturdu. Şirket ışık yoluyla benzersiz ve unutulmaz bir konuk deneyimi oluşturdu. Ve enerji tasarruflu aydınlatma sayesinde, otel çevre için de üzerine düşen görevi yapıyor.

  • iColor Cove QLX
   iColor Cove QLX
   iColor Cove QLX, oyuklarda, abajurlu alanlarda ve diğer iç mekan alanlarında doygun renk ve dinamik efektler oluşturan kompakt lineer bir LED armatürüdür. Armatür, iki standart uzu...
  • MASTER LEDbulb
   MASTER LEDbulb
   MASTER LEDbulb A60 7W LED lamba, karşılama ortamı ve ortam sıcaklığı için dim edilebilen pırıltı efekti sağlar ve benzersiz tasarımı ışığı her yöne yayarak enkandesan lambaya gerçe...

  Bir oteli
  cana yakın 
  hale getirmek

  Ekip

  Rafayel Hotel

  Müşteri

  Web Sitesine

  LATIS

  Aydınlatma tasarımcısı

  Web Sitesine

  İlgili referanslar