Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Kalıcı

  aydınlatma sistemleri

  Radisson Blu Centrum,
  Warsaw, Polonya

     

  Konaklama aydınlatmasının Radisson Blu Centrum'da nasıl uzun süreli tasarrufları sağladığını öğrenin.
  Philips konaklama aydınlatması bu Radisson Blu Centrum konuk odasında sergilenir

  Sadece birkaç şirket
  böyle 

  uzun bir garanti sağlar. En yüksek kaliteli ürünler olduğunu kanıtladığından, bu bizim için aşırı derecede önemli. Daima yenilikçi ve sürdürülebilir çözümleri ararız, bu nedenle Philips doğal tercihimizdir."

   

  - Sławomir Leoniak - Teknik Departman Müdür Yardımcısı

  Varşova, Polonya'da Radisson Blu Centrum'daki lüks Philips tavan aydınlatması
  Philips konaklama aydınlatması bu Radisson Blu Centrum konuk odasını aydınlatır

  Müşteri İhtiyacı


  Radisson Blu Centrum birinci sınıf bir oteldir. Varşova'nın 'Eski Kent'inden yalnızca birkaç adım uzaklıkta bulunur ve 311 beş yıldızlı odasıyla övünür, Rezidor otel grubunun gururudur. Philips uzun süreli ekonomik ve ekolojik avantajlar getirecek bir aydınlatma sistemi ile otele uygun olabilir miydi?
   Philips konaklamanın yeni aydınlatma sistemi Radisson Blu Centrum'daki restoranı aydınlatır

  Doğru aydınlatma

   

  Otelin ana şirketi Rezidor grubu dünya çapında 230'un üzerinde otele sahiptir. Olası en gelişmiş, enerji tasarruflu, sürdürülebilir çözümler ile otel işlemleri oluşturmaya odaklanır. Bu inisiyatif, zincirin konuklarının büyüyen beklentilerini yerine getirmesine yardımcı olur. Varşova'daki otelde, enkandesan ampulleri enerji tasarruflularla değiştirme kararı verildi.

   

  LED konaklama aydınlatması kucaklayıcı bir şekilde karşılandı. Lüks bir ortamı sürdürmek için, 570'ten fazla enkandesan lamba MASTER LED ampullerle değiştirildi. Bu ışıklar standart soketlere uyar ve tüm yönlerde ışıyan karartılabilen, sıcak ışık sağlar; dekoratif aydınlatma ve tavan aydınlatması için mükemmeldir. Uzun kullanım ömürleri sayesinde, otel kesintisiz tüm gün onları açık bırakabilir.

   

  Otelin konuklarının işlerinin zorlaşmaması çok önemliydi. Bu nedenle, yenilemelerin tümü geceleyin yürütüldü. Başarılı yükseltme temel alanlardaki enerji tüketiminde %84 azalmaya yol açtı. Ek olarak, otel yönetimi yeni ışıklar tarafından sağlanan ortam ve konfor seviyesi hakkında pek çok olumlu bildirim aldı.

   

  Yükseltmenin ilk aşaması tamamlandıktan sonra, yalnızca yedi ayda yatırımımıza ilişkin geri dönüş hesaplandı. Yeni aydınlatma sisteminin gelecek pek çok yıl boyunca büyük tasarruflar sağlayacağı nettir.

  • MASTER LEDbulb
   MASTER LEDbulb
   MASTER LEDbulb A60 7W LED lamba, karşılama ortamı ve ortam sıcaklığı için dim edilebilen pırıltı efekti sağlar ve benzersiz tasarımı ışığı her yöne yayarak enkandesan lambaya gerçe...
  • MASTER VALUE LEDspot LV
   MASTER VALUE LEDspot LV
   Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...
  • MASTER VALUE LEDspot LV
   MASTER VALUE LEDspot LV
   Sağladığı sıcak, halojen/enkandesan benzeri ışık ile MASTER LEDspot MR16 , konaklama sektöründeki spot ve genel aydınlatma uygulamaları için ideal bir LED dönüşüm alternatifidir. Ö...

  Aydınlatma
  işlevselliği
  ve tasarım

  Roma'da buluşuyor
     

  Ekip

  Radisson Blu Centrum

  Müşteri

  Web Sitesine

  İlgili referanslar