Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bir otelin
  imajını canlandırma

  Marriott Hotel,
  Frankfurt, Almanya  

   

  Otel aydınlatmasının Frankfurt Marriott'ın imajını nasıl canlandırdığını öğrenin

   

  Marriott Frankfurt oteli lobisi Philips LuxSpace ve Spot LED 3 armatürler kullanılarak aydınlatılır.

  Değerli bir ortak
  olduklarını

  kanıtladıklarından, otelimizin büyük yenilemesi sırasında geçen yıl Philips yanımızda olduğu için çok şanslıydık. Şimdi yalnızca çevreye duyarlı değiliz, aynı zamanda maliyetlerimiz düştü ve konuklarımız bu gelişmiş teknoloji ile oluşturulan muhteşem ortamın keyfini çıkarıyor.."

   

  -Hansjörg Hefel, Genel Müdür, Marriott Hotel Frankfurt

  Konuklar Philips LED’li Aydınlatmanın ışığı ile Marriott Frankfurt Hotel barındaki içeceklerinin keyfini çıkarıyor

  Müşteri İhtiyacı

   

  Şehirdeki en yüksek otel olan Frankfurt'taki Marriott Hotel kelimenin gerçek anlamıyla yüksek başarılara sahip bir oteldir. Otel imajını canlandırmayı istediğinde, Philips, Konferans Merkezi ve balo salonlarındaki ışıkları yenilemekle görevlendirildi.

  Toplantı salonlarındaki Philips spot ışık aydınlatması Marriott Hotel Frankfurt'u canlandırmaya yardımcı olur

  Doğru aydınlatma

   

  Yenilenecek 25 modern konferans odası ve 774m2 balo salonu alanı ile yapılacak çok iş vardı. Ancak, bu, tarihi geçmiş ve güç emici mevcut halojen lambaları modern olanlarla değiştirmek için harika bir fırsattı.


  LED otel aydınlatması hoş bir karşılama oldu. Genel aydınlatma için, Konferans Merkezi'ndeki odalar LuxSpace ve Spot LED 3 gömme aydınlatma armatürleri ile donatıldı. Bu armatürler parlak ve keyifli bir ortam oluşturur ve ortamı daha rahatlatıcı hale getirmek üzere karartılabilir. Avizeli aydınlatma için StyliD gömme aydınlatma armatürlerinin yanı sıra balo salonlarında LuxSpace kullanıldı. Yükseltilen aydınlatma, konuk deneyimini geliştiren kucaklayıcı, ışıltılı bir ortam oluşturur.


  Yeni armatürler, tüm aydınlatma çözümünün kullanıcı gerekliliklerine göre ince ayarlanmasını sağlayan bir DALI sistemi tarafından kontrol edilir. Yeterli doğal ışık mevcut olduğunda ışıklar karartılabildiğinden, bu kontrol, enerji tasarrufu sağlamaya da yardımcı olur. Otel aydınlatma yükseltmesinin sonucu olarak, yenilemeler konuk deneyimini iyileştirdi ve itibarının desteklenmesine yardımcı oluyor.


  LuxSpace ve Spot LED 3 armatürleri güç tüketiminde %50 tasarruf sunar.

   

  İlgili referanslar