Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  İştah Açıcı
  Ortam

  Real, Essen, Almanya

     

  Süpermarket aydınlatmasının Real, Essen'deki gıdaları nasıl lezzetli gösterdiğini öğrenin.
  Müşteriler Philips süpermarket aydınlatması kullanılarak aydınlatılan Real'deki meyvelere bakıyor

  Birkaç
  özel dokunuşla

  ve olası en düşük çalıştırma maliyetleri ile davetkar bir alışveriş ortamı oluştururken, Real mağazalarımızı olabildiğince parlak hale getirmek için optimum aydınlatmayı kullanmak istedik. Bu yılın başından beri meyve ve sebze departmanlarımızda kullandığımız Philips LED'li aydınlatma, tüm bu kriterleri karşılar."

   

  - Norbert Just, Real,- FM-Service-Technikkonzeption

  Philips süpermarket aydınlatması ile aydınlatılan, Real'deki çiçek seçkisi
  Philips taze gıda aydınlatması ile aydınlatılan sebzelere bakan müşteriler

  Müşteri İhtiyacı


  Real'in, mağazalarının parlamasına ihtiyacı vardı. Saygı duyulan perakendeci, maliyetleri düşük tutarken, müşterileri için hipermarketlerini parlak ve davetkar yapmak istedi. Süpermarket aydınlatması, meyve ve sebze alanlarına ve çiçek tezgahlarına bir miktar ışıltı ekleyebilir miydi?
  Essen, Almanya'daki Real'deki Philips taze gıda aydınlatmasının ışıkları altındaki ürün

  Doğru aydınlatma


  Real zincirinin sahipleri Metro Group, müşterilere göz alıcı bir alışveriş deneyimi sunmak istedi. Işık, çekici bir mağaza ortamı oluşturarak, bunda büyük bir rol oynuyordu. Philips'ten, meyve ve sebze departmanındaki ve çiçek tezgahının yanındaki süpermarket aydınlatmasını iyileştirmesi istendi.

   

  Çözüm StyliD Rose oldu. Özellikle taze gıda aydınlatması için tasarlanan bu LED spot, gıda ürünlerinin görünümünü iyileştirir. Işık Essen'deki Real süpermarketinde denendiğinde, ilgiyle karşılandı. Özelleştirilen ışık spektrumu elmaların, dolmalık biberlerin ve diğer taze meyve ve sebzelerin rengini ortaya çıkardı, onları ekstra iştah açıcı hale getirdi.

   

  Başarılı bir testten sonra StyliD rose, çok daha fazla Real mağazasının meyve, sebze ve çiçek bölümlerine kuruluyor. Yazma anımda, 57 mağazadaki yükseltmeler tamamlandı, 70 tanesi daha beklemede. Ürün aydınlatması geliştirildi ve enerji tasarruflu LED teknolojisi sayesinde mağaza elektrik tasarrufu sağlıyor.

  Taze gıda aydınlatması modülünün kullanım ömrü yaklaşık olarak 50.000 yanma saatidir. Sonuç olarak, mağaza haftanın altı günü açık olsa bile, ışık kaynaklarının yalnızca her 10 yılda bir değiştirilmesi gereklidir.

  • StyliD Performance, FreshFood Rose
   StyliD Performance, FreshFood Rose
   Gıda perakendecileri sürekli olarak, müşteriler için daha çekici ve iştah açıcı hale getirmek amacıyla taze gıdalarını hayal edilebilecek en iyi ışıkta sunmanın yollarını aramaktad...

  Işık
  düzenlemesini mükemmelleştirme

  Ekip

  Real

  Jan Leunis

  Satış müdürü

  İlgili referanslar