Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Yeniliklerden yararlanan

  gün ışığı

  Marks & Spencer,  Sheffield, İngiltere  

   

  Marks & Spencer'larda enerji tasarruflu aydınlatmanın sürdürülebilirliği nasıl geliştirdiğini öğrenin

  marks-and-spencer-video-thumb

  LED aydınlatma
  maliyeti azaltma

  stratejimizin önemli bir parçasıdır ve parlak, muhteşem kaliteli ürünlerimizi gerçekten bütünleyen tutarlı ışık seviyeleri sağlar."

   

  - Richard Gillies, Plan A Müdürü, CSR & Sürdürülebilir İşletme

  Philips süpermarket aydınlatması ile meyve ve sebzeler taze görünür
  Philips enerji tasarruflu aydınlatma ile geceleyin park alanında kucaklayıcı ortam

  Müşteri İhtiyacı

   

  Marks & Spencers İngiltere'deki en büyük süpermarket markalarından biridir. 2013 itibariyle karbon açısından tam olarak nötr hale gelmeyi hedefleyerek, sürdürülebilirliğe büyük bir adanmışlık gösterdi. Bu hedeflerin parçası olarak Sheffield şubesi %100 LED'li aydınlatma sistemi istedi.

  Philips park aydınlatması ile aydınlatılan Marks&Spencer, Sheffield'taki enerji tasarruflu LED’li aydınlatma

  Doğru aydınlatma

   

  Marks & Spencer mağazaları kaliteli alışverişin eşanlamlısıdır. Markanın yüksek standartlarını karşılayan bir LED çözümü için, alışveriş deneyimini geliştirmesi ve enerji tasarrufu sağlaması gerekliydi. Bu, stratejik olarak seçilen ve konumlandırılan aydınlatma ile elde edildi. Dışarıda, giriş alanlarının etrafında, müşterileri parlak, memnun edici bir ortam ile mağazaya çekmek üzere EW Blast and Graze ışıkları konumlandırıldı.

   

  Girişle birlikte, müşteriler Maxos LED süpermarket aydınlatması ile karşılanır. Bu yenilikçi kanal sistemi, ikiz ve tekli StyliD armatürlerinin karışımıyla, ışığı doğrudan ürünün üzerine yönelterek enerjiyi korur. Sonuç olarak, ürün taze ve çekici görünür ve ışık israf edilmez. Powerbalance, istenmeyen herhangi bir parlama olmaksızın, mükemmel görüş sağlayarak, genel ortam aydınlatması için kullanılır.

  Yeni ışık armatürleri yalnızca fazlasıyla enerji tasarruflu değildir, aynı zamanda daha da fazla elektrik tasarrufu sağlayan akıllı bir kontrol sistemidir. Işık sensörleri pencerelerden gelen gün ışığı miktarını algılar, sabit bir ışık seviyesi elde edilecek şekilde armatürleri otomatik olarak kısar. Gün ışığı hakim olduğunda, armatürler birlikte kapatılacak şekilde bile programlanabilir.

   

  Sheffield mağazası, İngiltere'deki bütünüyle LED aydınlatması ile aydınlatılan ilk süpermarkettir.

  • PowerBalance gen2
   PowerBalance gen2
   Bir ofis alanını LED'li aydınlatma armatürleriyle aydınlatmak söz konusu olduğunda, insanlar makul bir maliyetle sürdürülebilirliğe yatırım yapmak ister. Aynı zamanda, sistem konfo...

  İlgili referanslar