Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Daha iyi ışık,

  daha iyi alışveriş

  Edeka Glückstadt,
  Almanya


  Süpermarket aydınlatmasının EDEKA için daha iyi bir alışveriş deneyimini nasıl oluşturduğunu öğrenin

   

  Etin tazeliğini ve çekiciliğini geliştirmek için gelişmiş Philips Aydınlatma çözümleri ile aydınlatılan Edeka Glückstadt'taki et bölümü

  Gereksinimlerimizin tümü
  tam olarak

     

  karşılandı. Mağazamız artık aşırı derecede davetkar ve çok yüksek kaliteli görünüyor. Nereye giderseniz gidin, ürünlerin taze ve mükemmel kalitede olduğu izlenimini alıyorsunuz."

   

  - Jan Frauen, EDEKA Frauen Yönetim Müdürü

   

  Philips Aydınlatma'nın taze gıda çözümleri ile aydınlatılan Edeka Glückstadt'taki sebze bölümü
  Enerji tasarruflu çözümlerle çekiciliği geliştiren Edeka Glückstadt'taki dondurucu kabinlerini aydınlatan Philips Aydınlatma

  Müşteri İhtiyacı

   

  EDEKA group gıda perakendeciliğini Almanya'dan ötelere götürüyor. 11.700 civarı mağaza ve yıllık 44,8 milyar hasılatla, ülkenin süpermarket zinciridir. Glückstadt şubesi bir ışık yenilemesi ihtiyacı duyduğunda, Philips yardıma çağırıldı.

  Doğru aydınlatma 


  Gıda EDEKA Group'un umursadığı tek şey değil. Şirket çevreye duyarlılığı da ciddiye alıyor ve enerji tasarrufu sağlayan bir aydınlatma sistemini sunmak istedi. Aynı zamanda, çekici, şık bir ortam oluşturarak müşterilere üstün bir alışveriş deneyimi sunmak da hayatiydi.


  Tüm mağazaya, net görüş ve kucaklayıcı bir ortam sağlayan modern LED ışıklar takıldı. Düşük sahte tavanlarla başa çıkmak için, Maxos LED'in doğrusal olmayan bir versiyonu seçildi. Mükemmel renk doygunluğu ve parlak aydınlatma, müşterilerin işaretleri ve ürün ambalajlarını kolayca okuyabilmesini sağlar. Et tezgâhı için, sıcak ışık spektrumu nedeniyle, eti ısıtmadan veya soldurmadan vurgulayan LuxSpace Accent Rose LED seçildi.


  Mağaza, yapı, güvenlik ve zindelik hissi sağlayan yeni süpermarket aydınlatması ile canlandırıldı. Ve modern LED ışıklarının enerji tasarruflu performansı nedeniyle, mağaza daha az elektrik kullanacak ve geleneksel aydınlatma sistemleriyle olacağından daha az C02 üretecek.


  Mağazaya kurulan modern LED ışıkları, EDEKA Group'a onarım ve değiştirme konusunda tasarruf sağlayarak, 50.000 saate kadar dayanacak.

  Reyon aralarına
    güler yüz katar

  Ekip

  EDEKA Frauen, Glückstadt, Almanya

  Müşteri

  Jan Frauen, Peter Frauen, Dierk Frauen

  Yöneticiler

  Irina Schmolinsky, Philips Aydınlatma

  Aydınlatma danışmanlığı

  İlgili referanslar