Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Okul aydınlatmasını 

  teste

  sokma

  SchoolVision Avusturya,
  Aşağı Avusturya


  Okul aydınlatmasının Aşağı Avusturya'da öğrencilerin daha iyi performans göstermesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.
  Aşağı Avusturya okullarında Philips ile öğrenci odaklı aydınlatma

  Bir ilkokul
  olarak,

  öğrenme zevkini öğrencilerimize aktarmamız ve onları tatlılıkla motive etmemiz ve desteklememiz çok önemlidir. SchoolVision bu açıdan çok etkili bir öğeyi oluşturur. Hem eğitim ortamı hem de öğrenim davranışı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir."

   

  - Irene Mold, Grafenwörth ilkokulu baş öğretmeni

  Philips Aydınlatma Schoolvision ile aşağı Avusturya'daki sınıfları aydınlatma
  Philips Aydınlatma Schoolvision çözümleri ile aşağı Avusturya okullarındaki kullanımı kolay sınıf aydınlatması

  Müşteri İhtiyacı

   

  Aşağı Avusturya'daki bölgesel yönetim ışık hakkında bilgileniyordu. Uygun aydınlatmanın sınıftaki öğrenci performansını geliştirebildiğini gösteren Almanya'daki Philips destekli bir çalışmanın sonuçları ilgilerini çekti. Ancak, aynı sonuçlar Avusturya'da yinelenebilir miydi?

  Aşağı Avusturya'da, Philips SchoolVision ile dinamik aydınlatma

  Doğru aydınlatma 


  Almanya'daki orijinal çalışma bazı şaşırtıcı sonuçlar verdi. Belli aydınlatma senaryolarının kullanımının, öğrencinin dikkatini ve konsantrasyonunu fark edilir derecede arttırdığını gördüm. Ek olarak, okuma hızı %35 oranında yükseldi ve hiperaktiflik %76'ye kadar azaldı.

   

  Aynı sonuçların Avusturya'da elde edilip edilemeyeceğini görmek üzere, bölgesel yönetim bir pilot testinde kullanmak için üç okulu seçti. 6 ay süren çalışma, üç farklı yaş grubuna dağılan 98 öğrenci kullanılarak yürütüldü. Araştırma, bilimsel olarak kanıtlanmış prosedürler kullanılarak, Tulln'deki Landesklinikum Donauregion'daki çocuk ve ergen psikiyatrisi ve psikoterapisi departmanı tarafından yürütüldü.

   

  Sonuçlar etkileyiciydi. Bulgular, bireysel parametrelerde hafif varyasyonlarla, Alman çalışmasındakileri destekledi. Dinamik aydınlatmanın öğrenciler arasında yorgunluğu azalttığı, konsantrasyonlarını arttırdığı ve daha az hata yapmalarına yol açtığı gösterildi. Ancak, Avusturya'daki öğrencilerde, okuma hızından çok okumayı anlama gelişti. Genel olarak, çalışma SchoolVision'ın çocuklar için öğrenim ortamını geliştirdiği fikrini destekledi.

   

  SchoolVision sadece bir düğmeye basılarak bir sınıftaki ışık ortamının değiştirilmesini sağlayan çığır açan bir aydınlatma çözümüdür. Öğrenim ortamı, günün farklı anlarında çocukların uyanık veya sakin kalmasına yardımcı olacak şekilde duruma uygun olarak ayarlanabilir.

  schoolvision

  SchoolVision

  Öğrenim ortamlarını en uygun hale getirin. Çocukların odaklanmış kalmalarına yardımcı olan esnek okul aydınlatması.

  Ürünü görüntüle

  • SchoolVision TCS477, surface mounted
   SchoolVision TCS477, surface mounted
   Bu yüzeye montaj aydınlatma armatürü, çocukların ve öğrencilerin öğrenme performansını arttırdığı kanıtlanan tek enerji verimli aydınlatma çözümü olan SchoolVision aydınlatma konse...

  Ekip

  Aşağı Avusturya bölgesel yönetimi, Grafenwörth, Aspang ve Waidhofen, Avusturya

  Müşteri

  Web Sitesine

  Irene Mold, Grafenwörth ilkokulu baş öğretmeni

  Proje ortakları

  Web Sitesine

  Hamburg Eppendorf Üniversite Hastanesi

  Kaynak

  Web Sitesine

  Öğrenimi ışıkla
  geliştirme

  İlgili referanslar