Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Öğrenci odaklı
  aydınlatmaya
  öncülük etme

  Jan van Brabant College, Hollanda

   

  Jan van Brabant College SchoolVision teknolojisini denediğinde ne olduğunu öğrenin.

  Farklılaşan sınıf aydınlatma ortamları oluşturmak için Philips okul ışığını kullanan Jan van Brabant College'in cephesi

  Bu matematikten
  sürekli

  dört alan bir öğrencinin on almasıyla aynı şey değil. Ancak öğrenciler rahatladıkça, genel olarak daha yüksek bir öğrenme verimi elde edebilirsiniz.”

   

  - L. van Genugten, Genel Müdür, Jan van Brabant College

  Philips okul aydınlatması ile aydınlatılan, Jan van Brabant College'deki sakin ayarı
  Jan van Brabant College, Hollanda'da Philips SchoolVision enerji ayarı ile iyi etkileşim kuran öğrenciler

  Müşteri İhtiyacı

   

  1867'de kurulan Jan van Brabant College, tarihi bir eğitim yuvasıdır. Kültür de okul için önemli bir önceliktir ve bu, binanın ışığı iyi kullanan renkli sanatsal iç mekanına da yansımıştır. Yenilemeler sırasında Philips sınıf aydınlatma ortamını geliştirmek için katıldı.

  Doğru aydınlatma

   

  İlham veren bir öğrenim ortamı oluşturmak kolej için çok önemlidir. Genel Müdür ve Okul Müdürü L. van Genugten ışığa, enerjiden tasarruf etmek ve öğrencilere yardımcı olmanın bir yolu olarak bakıyordu. L. van Genugten, “Doğru aydınlatmaya sahip, canlandırıcı bir ortamda öğrenmek daha kolaydır, bundan hiç kuşkum yok. Ancak sürdürülebilirliğin önemi de giderek artmakta”. dedi.

   

  Kolej Philips ile iletişime geçtiğinde, yeni SchoolVision teknolojimizi denemek için mükemmel bir fırsat olduğunu biliyorduk. Okulun etkisiz floresan armatürlerini SchoolVision tarafından kontrol edilen dinamik aydınlatma ile değiştirdik. Bu yenilikçi sistem aydınlatma yoğunluğunun ve aydınlatma renginin sınıfta gerçekleştirilen aktiviteye uygun şekilde ayarlanmasını sağlar. Öğretmen dört aydınlatma sahnesi arasından seçim yapabilir: 'Normal', 'Enerji', 'Odaklanma' ve 'Sakin'.

   

  “Çok güzel” diyen öğretmen Renee Harting sözlerine şöyle devam ediyor: “Ders sırasında ışığı istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Herkes çoktan favori sahnesini seçti. Dersleri ilginç hale getiren hala öğretmendir, ancak güzel bir ortam yaratmak açısından derse olumlu bir katkınız olabilir. ‘Sakin’ sahnesi ortamı çok daha sakin bir hale getiriyor; bu sahne olmazsa rahatlamak hepimiz için çok daha uzun zaman alıyor. ”

   

  Jan van Brabant College Hollanda'da SchoolVision'ı deneyen ilk ortaokul oldu. Sistem yalnızca öğrenim ortamını iyileştirmedi, aynı zamanda çığır açan aydınlatma enerji tüketimini azaltmaya da yardımcı oldu.

  SchoolVision

  SchoolVision

  Öğrenimi ışıkla iyileştirin. Bu enerji tasarruflu aydınlatma sisteminin öğrenciler için faydaları olduğu kanıtlandı.

  Ürünü görüntüle

  Işık
  yeniliklerini kurma

  Ekip

  Jan van Brabant College

  Müşteri

  Web Sitesine

  Klessens & De Koning

  Montör

  Web Sitesine

  İlgili referanslar