Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Yarının parlak
  yıldızlarının parlamalarına yardımcı olma

  H. de Balzac Okulu,
  Fransa

     

  Okul aydınlatmasının H. de Balzac Okulu'ndaki çocukların eğitimine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.
  Philips okul aydınlatması ile aydınlatılan H. de Balzac Okulu'ndaki sınıf

  Çocukların bu farklı
  ortamlara

  duyarlı olduğunu ve bunları takdir ettiğini öğrendim. Bunun, sınıfın tepkisini kontrol etmeme ve daha etkili olmalarında onlara yardım etmeme gerçekten yardımcı olduğuna inanıyorum."

   

  - Claire Patard, H. de Balzac okulunda öğretmen

  Philips aydınlatma ürünleri ile aydınlatılan sınıf
  Eğitim için Philips aydınlatma ürünlerinin altında bir sınıftaki öğrenciler

  Müşteri İhtiyacı

   

  Her okul çocuklarına olası en iyi öğrenim deneyimini vermek ister. Bu, şehrin eğitime önemli yatırımlar yaptığı Nanterre, Fransa'da özellikle geçerlidir. Yerel bir okul olan H. de Balzac, Fransa'da yeni SchoolVision sistemimizi ilk deneyen oldu.

  Doğru aydınlatma

   

  Yeni aydınlatma sistemi Cadılar Bayramı tatilleri sırasında kuruldu. Okula dönüşle birlikte, öğretmen Claire Patard'ın 22 yavrusu bir şeyin farklı olduğunu hemen fark etti. Bir öğrenci "Işık farklı Öğretmenim, bu eğlenceli!" dedi.

   

  Herkesin yeni ışıkları sevmesi uzun sürmedi. SchoolVision sistemi, çocukları sakinleştirerek ve gerekirse uyararak, öğrenim için sınıf ortamını en uygun hale getirmek üzere bir dokunmatik panel kullanılarak seçilebilen dört özel ışık ayarını sunar. Örneğin, 'Enerji' ayarı, sabah ve öğleden sonra çocukları dinçleştirmek için kullanılabilir. 'Odak' ayarı konsantrasyonu destekler ve 'Sakin' bireysel çalışma vaktine rahatlatıcı bir ortam katar.

   

  Birkaç gün boyunca kullandıktan sonra, öğretmen kısa sürede kendini evinde hissetti. Claire Patard "Genellikle Odak, Sakin ve Normal'i kullanıyorum" dedi. Çocukların bu farklı ortamlara duyarlı olduğunu ve bunları takdir ettiğini öğrendim. Bunun, sınıfın tepkisini kontrol etmeme ve daha etkili olmalarında onlara yardım etmeme gerçekten yardımcı olduğuna inanıyorum. Bazen unutursam çocukların kendisi aydınlatmayı değiştirmem konusunda beni uyarıyor. SchoolVision sistemini meslektaşlarıma hemen şimdi öneririm."

   

  Bir yıllık SchoolVision denemesi, ışıklar kullanımda olduğunda, öğrencilerin okuma hızının neredeyse %35 oranında arttığını gösterdi. Ek olarak, hata sıklığı neredeyse %45 oranında geriledi ve hiperaktif davranış %76 oranında düştü.

  schoolvision

  SchoolVision

  Öğrenim ortamlarını en uygun hale getirin. Çocukların odaklanmış kalmalarına yardımcı olan esnek okul aydınlatması

   

  Ürünü görüntüle

  Genç beyinleri odaklı
  tutma

  Ekip

  Nanterre Belediye Başkanı'nın Ofisi

  Müşteri

  Web Sitesine

  SBME Nanterre, Bay Bartoli

  Montör

  İlgili referanslar