Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Gece gündüz
  güvenilirlik

  BP Benzin İstasyonu, Krakov, Polonya

   

  BP Krakow'un benzin istasyonu aydınlatması ile nasıl enerji tasarrufu sağladığını öğrenin

  Krakov, Polonya'daki BP benzin istasyonunun mağazasındaki soğutucular

  Benzin istasyonları için
  kapsamlı

  LED çözümleri yalnızca günde 24 saat açık bir yerdeki enerji tüketimi maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olmaz, aynı zamanda iyi aydınlatılmış bir yerde müşterilerin alışveriş yapmasını destekleyen ve satılan ürünlere dikkatlerini çeken bir faktör olarak ışığın kullanılmasını sağlar. Profesyonel aydınlatma çözümleri, benzin istasyonunun markasını vurgularken ve desteklerken, motorcular için güvenli ve konforlu koşullar sağlar”.

   

  -Witold Antosiewicz, Perakende ve Ağırlama Temel Hesap Müdürü, Philips Aydınlatma

  Müşteri İhtiyacı

   

  Polonya'daki insanlar için, BP benzin istasyonları daima kucaklayıcı bir görüntüdür. BP sadece yakıt alınan bir yer değildir, aynı zamanda tesis kafeleri ve satıştaki gündelik şeylerle bir dinlenme ve rahatlama yeridir. Işık, enerji tasarrufu sağlarken ziyaretçi motorcular için keyifli bir ambiyans oluşturabilir miydi?

  Doğru aydınlatma

   

  BP'nin aklında yeni benzin istasyonu aydınlatması için çeşitli hedefler vardı. Yalnızca enerji maliyetlerini düşürürken parlak, yenileyici bir ambiyans oluşturmak önemli değildi, aynı zamanda ışıkların fazlasıyla dayanıklı olması gerekliydi. Günde 24 saat açık benzin istasyonlarında, bakım için herhangi bir ihtiyacı minimuma indirmek önemliydi.

   

  LED teknolojili ürünler ideal bir seçim oldu. Ürünlere net, çekici bir görünüm vermek ve mağaza ambiyansını aydınlatmak için PetrolLED ışık armatürlerini kurarak başladık. Lambaların optik ayarları, stanttaki ürünün maksimum görünürlüğünü sağlamak için ayarlandı. Ek olarak, LED'in ısısız performansı, BP'nin klima veya soğutmaya ekstra para harcamaması anlamına gelir.

   

  İstasyonda başka bir yerde, vurgulu ürün sergilemeleri için StyliD Mini LEDs ve LuxSpace Mini kullanıldı. Net LED ışığı, ürünün daha çekici görünmesini sağlayan mükemmel renksel geriverim sağlar. Dinlenenler ve benzin alanlar için harika bir atmosfer sağlarken motorcuları çekmeye yardımcı olan yeni benzin istasyonu aydınlatması, istasyonlara taze bir görünüm verdi.

   

  Bu projede kullanılan LuxSpace ve Petrol LED ışık armatürleri ‘tak ve unut’ özelliğine sahip çözümlerdir. 50.000 saate varan kullanım ömürleriyle, ışıkların düzenli olarak değiştirilmesi ihtiyacını ortadan kaldırır.

  Ekip

  BP Europa SE

  Müşteri

  Web Sitesine

  Yolculukları
  ışıkla aydınlatmak

  İlgili Referanslar

  • BP Hollanda

   BP Hollanda

   Işığın Tilburg BP istasyonundaki müşteri deneyimini iyileştirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin