Görün, inanın, elde edin

Diğer uzmanların ne söylediğini dinleyin

3B baskı teknolojisi, Hollanda'da teknik yönetici olan Marcel Hogenes'in doğru yukardan aydınlatmayı seçmesini kolaylaştırdı. 3B baskılı yukardan aydınlatma kullanarak yaptığı son aydınlatma kurulum projesi sırasında kazandığı verimlilik hakkında daha fazla bilgi edinin.

En yeni projelerimiz

Madrid Havaalanı

Madrid Havaalanı

Kurulum kolaylığı ve maliyet tasarrufu

Madrid'deki Barajas Havaalanı'nın iki ana hedefi vardı: Maliyetleri azaltmak ve kurulumu kolay bir çözüm bulmak. PerfectFit yukarıdan aydınlatmalar ile her iki hedefe de ulaştılar.

Unica

Unica

Çevre dostu bir şirket için sürdürülebilir bir seçim

Unica, yemekhane ve toplantı alanında davetkar bir atmosfer yaratmak istedi. Şirket, müşterilerine sürdürülebilir uygulamalar konusunda tavsiyelerde bulunduğundan, onların da aynı uygulamayı yapması şarttı. Düşük karbon ayak izine sahip PerfectFit 3B baskılı yukardan aydınlatmalar ideal çözümdü.

SAS Bekleme Salonu

SAS Bekleme Salonu

Büyük bir etkiye sahip kolay bir yenileme

Havaalanı bekleme salonunun bir tasarım iyileştirmesine ihtiyacı vardı ancak büyük yapısal değişiklikler için bütçe yoktu. PerfectFit 3B baskılı gömme ışıklar tam da bu noktada devreye girdi. SAS bekleme salonu, tavandaki mevcut deliklere mükemmel şekilde uyan özel yukardan aydınlatmayla rahat bir alana dönüştü, ambiyansı tamamen değişti ve yeni, şık bir görünüm kazandı.

Uzman olun ve hemen başlayın

Uzman olun ve hemen başlayın

İşlem basittir. İlk olarak, size uygun olanları bulmak için tavandaki mevcut delikleri ölçün. Ardından, basit yapılandırma aracımızı kullanarak yukardan aydınlatmanızı çevrimiçi olarak tasarlayın. 150-280 mm arasındaki her türlü açıklığa uyacak, özel yukardan aydınlatmalar oluşturulabilir. Aydınlatma armatürünüzü çevrimiçi olarak yapılandırdıktan sonra, tam ölçümlerinizle otomatik olarak bir teknik özellik sayfası oluşturulur. Bu sayfa yazdırılabilir ve toptancınıza gönderilebilir. Toptancıya sipariş verildikten sonra, özel yukardan aydınlatmanız yalnızca 3-4 hafta içinde basılır ve teslim edilir. Dakikalar içinde kurun ve PerfectFit çözümünüzün keyfini çıkarın.

Sizden haber almaktan mutlu oluruz

Satış ekibimiz yardım etmek için burada. Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

İlham aldınız mı?

Bu sayfayı ağınızda paylaşın.