Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  En sevilen oyunlar artık daha da eğlenceli

  En son teknolojiye sahip, yüksek verimli LED spor aydınlatma sistemleri sunarız. Bu sistemler, entegre LED projektör aydınlatmalarına sahip PerfectPlay kablosuz kontrol sistemi sayesinde eksiksiz bir aydınlatma çözümü sağlar. Her türlü üstü açık spor tesisinde kullanılabilir.

  Halı saha aydınlatmaları

   

  Futbol, bir spor aktivitesi olarak genellikle akşamları oynandığı için, halı sahada verimli bir aydınlatma kullanılması insanların katılımını artırır. Halı sahalardaki aydınlatma düzeyi, televizyonda yayınlanan maçlara oranla daha az olsa da, aydınlatma kalitesinde homojen yayılım, görsel konfor ve rahatsızlık yaratan ışıklar açısından yüksek standartların korunması gerekir. Özellikle sporun eğlence amaçlı yapıldığı tesislerin bulunduğu yerleşim alanlarında buna dikkat edilmelidir.

  Futbol Sahası Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

  Hokey aydınlatmaları

   

  Oyuncuların küçük fakat hızlı hareket eden bir topa anında müdahale etmeleri gereken hokey gibi sporlar için, yüksek kalitede aydınlatma oldukça önemlidir. Oyunun bu niteliği, homojen bir aydınlatma ve gün ışığını andıran bir renk sıcaklığı gerektirir.

  Hokey Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

  Tenis kortu aydınlatmaları

   

  Bir tenis kortu aydınlatılırken, hem oyuncuların hem de izleyicilerin oyunun gidişatını takip edebilmelerine olanak veren iyi bir görünürlük sunmak amaçlanır. Top, oyunun hızından bağımsız olarak daima net olarak görülebilmelidir.

  Tenis Kortu Aydınlatması - Projektör Aydınlatmaları

  Rugby sahası aydınlatmaları 

   

  Aydınlatma, tüm saha boyunca eş düzeyde dağıtılmalıdır. Ayrıca oyunculara, görevlilere ve seyircilere net bir görüş sunulurken, topun havadaki tüm hareketinin de görünürlüğü sağlanmalıdır.

  Tribün çatılarında bulunan projektör aydınlatmalarından sahaya gölge düşmemesi için özen gösterilmelidir.

  Rugby Sahası için LED Projektör Aydınlatmaları - Projektör Aydınlatması

  Atletizm tesisleri için aydınlatmalar

   

  Atletler, hakemler ve takımdaki görevliler için iyi bir görünürlük sunulması, bu kişilerin yarışma ya da antrenman alanlarında olup biteni net bir şekilde görebilmelerini sağlar. Böylece en iyi performanslar sunulabilir ve en doğru kararlar verilebilir. Seyircilerin, sporcuların sahadaki performansını takip edebilmesi ve aynı zamanda çevredeki diğer olayları da net görebilmesi gerekir. Ayrıca, aydınlatmanın izleyicilerin spor tesisine güvenli bir şekilde girip çıkabilmelerine olanak vermesi gerekir.

  Spor Aydınlatması - Atletizm Tesisleri

  Golf sahası aydınlatması

   

  Mesafe işaretleri net olarak görülebilmeli ve oyuncu topun havadaki hareketini takip edebilmelidir. Tee alanları ayrı olarak aydınlatılmalı, ek olarak golf sahası yüzeyinin tümünde genel aydınlatma mevcut olmalıdır.

  Golf Sahası için LED Projektör Aydınlatması - spor sahası aydınlatması

  Spor sahası aydınlatması

   

  Birden çok spor için tasarlanmış sahaların, tüm branşların gereksinimlerini dikkate alan bir aydınlatma sunması gerekir. Aydınlatma tasarımının, gerekli aydınlatmayı eş düzeyde yayıyor, yeterli aydınlatmayı sunuyor ve parlama ile ışık kirliliğini en aza indiriyor olmasına dikkat edilmelidir.

  Spor Sahası Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

  Softbol/ Beysbol sahası aydınlatmaları

   

  Beysbol veya softbol gibi hızlılık gerektiren sporlar, topun yerdeki ve havadaki hareketinin takip edilebilmesi için yüksek seviyelerde aydınlatma gerektirir. Hızlı hareketlerin birçoğu, boyutları düzenlenmiş özel sahalarda gerçekleşir. Bu sahalar, daha büyük boyutlardaki sahalardan daha fazla aydınlatma ve daha homojen bir dağılım gerektirir.

  Beyzbol Sahası Aydınlatmaları - Softbol Aydınlatmaları

  PerfectPlay ile aydınlatmanız üzerinde esneklik ve kontrol kazanın
   

  Ürün özellikleri

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.