Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Üstün iç mekan aydınlatması

  En son teknolojiye sahip, yüksek verimli LED spor salonu aydınlatma sistemleri sunarız. Bu sistemler, entegre LED projektör aydınlatmalarına sahip PerfectPlay kablosuz kontrol sistemi sayesinde eksiksiz bir aydınlatma çözümü sağlar. Her tür kapalı spor tesisinde kullanılabilir.

  Kapalı Tenis Kortu Aydınlatması

   

  Amaç, hem oyuncuların hem de izleyicilerin oyunun gidişatını takip edebilmelerine olanak veren iyi bir görünürlük sunmaktır. Top, oyunun hızından bağımsız olarak daima net olarak görülebilmelidir. Net bir görünürlük için, nesneler ve arka planları arasında yeterli bir kontrast, uygun aydınlatma seviyeleri ve saha yüzeyinde eşit ışık dağılımı (eş düzeylilik) yaratmak gerekir.

  Kapalı tenis kortu aydınlatması - LED iç mekan projektör aydınlatmaları

  Kapalı Yüzme Havuzu Aydınlatması

   

  Suyun yüzeyinde yeterli aydınlatmayı sağlayarak ve yansımayı kontrol ederek, yüzücülerin güvenliğinin sağlanması öncelikli amaçtır. Yüzeydeki yansımanın kontrol edilmesi, personelin havuzda zorluk yaşayan yüzücülerle ilgilenebilmesi açısından özellikle önemlidir. Havuz tasarımının karmaşık yapısı ve projektör aydınlatmalarının yerleştirilmesindeki kısıtlamalar, aydınlatmanın havuz tasarımının ilk aşamalarında dikkate alınmasını gerektirmektedir.

  Kapalı yüzme havuzu aydınlatması - LED iç mekan projektör aydınlatmaları

  Çok amaçlı spor salonu

   

  Birden çok spor branşı için tasarlanmış spor tesislerinin, tüm branşlardaki yarışmaların gereksinimlerini karşılayan bir aydınlatma sunması gerekir. Aydınlatma tasarımının, gerekli aydınlatmayı eş düzeyde yaymasına, aydınlatma seviyesinin yeterli olmasına ve parlamayı en aza indirmesine dikkat edilmelidir. Aydınlatma, oyuncuların ve görevlilerin görüş alanını engellemeyecek şekilde yerleştirilmelidir.

   Çok amaçlı spor salonu aydınlatması - Philips projektör aydınlatması

  Buz hokeyi aydınlatması

   

  Hareket halindeki nesnelerin görünürlüğü açısal boyuta, hıza, arka planın ne kadar aydınlatıldığına ve çevredeki aydınlatma düzeyine bağlıdır. İzleyicilerin küçük, siyah ve hızlı hareket eden hokey diskini görebilmeleri için disk ve buz pisti arasında kontrast oluşturulmalıdır. Bu da yüksek standartlarda bir aydınlatma ile sağlanabilir. Bu, özellikle spor salonları ya da spor tesisleri gibi buz pisti ve izleyici arasındaki mesafenin çok olduğu durumlarda geçerlidir.

  Buz, dağınık bir yansıma yarattığı için, dikkatleri oyundan çekecek güçlü aydınlatma desenleri bulunmamalıdır. Hokey diskinin görülebilmesi için ışığın eş düzeyli yayılımı iyi yapılmalıdır.

  Buz hokeyi aydınlatması - İç Mekan Projektör Aydınlatmaları

  PerfectPlay ile aydınlatmanız üzerinde esneklik ve kontrol kazanın

  Ürün özellikleri

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.