Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Işık imzanızı oluşturun
  LED çeşitleri

  Her zaman moda olan mağaza içi aydınlatması

   

  Philips LED çeşitleri ile mağazanızı ve moda koleksiyonunuzu çarpıcı bir alışveriş deneyimine dönüştürün. Her ürün ve uygulama alanında en iyisini ortaya çıkaran özgün aydınlatmayı keşfedin, böylece beyazlar daha parlak, siyahlar daha net, renkler daha canlı ve kot daha belirgin hale gelir. LED çeşitleriyle, müşterilerin ayrılmak istemeyeceği etkileyici bir mağaza deneyimi oluşturabilirsiniz.

  led çeşitleri

  LED çeşitlerine bir bakın

   

  Koleksiyonunuz için doğru LED çeşitlerini seçmenin nasıl doğru izlenimi sağladığını ve markanızın kişiliğini nasıl ifade ettiğini keşfedin.

  Markanızın çeşidi ne? 

  Standart 930

  Nazik, davetkar bir atmosfer yaratmak için sıcak renkler ve yumuşak beyazlar uygulayın ve nasıl yaratıcı, ancak uygun maliyetli olabileceğinizi keşfedin.

  Premium Beyaz

  Piyasadaki en iyi teknoloji ile daha güçlü beyazlar sunan, ancak enerji tasarrufundan en düşük düzeyde ödün veren, mağaza modasında yeni bir ölçüt.

  Keskin beyaz

  Vitrininizin dramatik etkisini artırın. Beyaz tonlardaki değişimleri vurgulayın, siyahlara kontrast ekleyin ve sıcak ten tonlarını korurken gerçek bir ışıltı efekti oluşturun.

  Üstün Renk

  Renkler ve beyazlar arasındaki kontrası artırın; arka planı etkilemeyecek ancak enerji verimliliği üzerinde olumlu bir etkisi olacak daha doygun, canlı bir moda deneyimi için yeni renk derinlikleri elde edin.

  Denim

  Mağazanızın ambiyansını etkilemeden kot rengi (taşlanmış kotta bile) ve solmuş malzeme arasındaki farkı vurgulayın.

  Renk oluşturma ve renk doygunluğu


  Renk, moda için önemlidir. Renklerin farklı ışık kaynakları altında algılandıkları şekli açıklamak için Renk Oluşturma Dizini (CRI) kullanılır. Ancak CRI, doygun renkler hakkındaki bilgileri içermez. Aynı CRI'da, az doygun veya çok doygun renklere sahip olabilirsiniz. Sağdaki grafik, aşırı çok/az doygun Tişört renklerine denk gelebilecek CRI 70'te bunu açıkça göstermektedir. Bu nedenle, bu boşluğu doldurarak koleksiyonlarınızın öne çıkmasını sağlamak ve bir deneyim oluşturmak için Philips LED çeşitlerini geliştirdik.
  Renk oluşturma

  Renk Oluşturma Dizini ve Renk Gamı Dizini

  Jef Montes koleksiyonu Londra'nın moda tutkunlarını Crisp White LED'lerle etkileşime geçmek üzere tasarlanmış kumaşlarla büyülüyor

   

  Montes'in koleksiyonu, nefes kesici etkilere sahip beyaz LED mağaza aydınlatmasının olasılıklarını göstermek üzere Philips Aydınlatma için özel olarak tasarlandı.

   

  Kariyeri boyunca Montes, ışık hafızalı malzemeler ve ışığın farklı yüzeylerdeki yansımasıyla büyülendi ve bu koleksiyon için ışığın tasarımlarıyla nasıl etkileşime girdiğini inceledi. Philips Crisp White mağaza aydınlatmasından ilham alan Montes'in Illuminosa & Velero koleksiyonu, giysiler üzerinde çarpıcı ışık yansımaları oluşturmak için fiberglas ve naylon gibi malzemeler kullanıyor.

   

  Hollandalı moda tasarımcısı Jef Montes, "Işık, koleksiyonlarımı tasarlamada önemli bir etken ve beyaz ışık, doğru etkiyi elde etmek için son derece önemli," diyor. "Philips Crisp White'ın beyaz LED ışığı, malzemeler üzerinde ilgi çekici ışık yansımaları oluştururken kıyafetlerin çizgileri beyaz ışıkla açıkça belirginleşiyor."

   

  Koleksiyon ilk olarak Oxford Caddesi'ndeki House of Fraser’ın ilk Londra mağazasında tanıtıldı ve Mart ayında Frankfurt'taki Aydınlatma ve Bina fuarında da sergilenecek. House of Fraser, halihazırda beş Birleşik Krallık mağazasını içeren ve Çin'deki mağaza açılışlarının izleyeceği uluslararası mağaza açılışları için Crisp White'ı seçti.

  Referans projeler

  • Eral 55

   Eral 55

   Dynamic shop window lighting makes a powerful difference at the high-end fashion store in Milan.

  • Popper

   Popper

   Popper fashion salon in Prague offers top fitting room lighting letting its clients choose the lighting scene the items will be worn. By doing so, they increase the comfort of shoppers and also their confidence for purchasing the items selected.

  • Sneakers Molo Store

   Sneakers Molo Store

   Take a look at how the Sneakers Molo store in Prague was able to turn shoppers into customers with the help of LED lighting from Philips lighting.

  • Deichmann Hohen Neuendorf

   Deichmann Hohen Neuendorf

   German shoe retailer, Deichmann, uses a range of different lighting effects to invite, guide and inspire customers.

  • Deichmann Leipzig

   Deichmann Leipzig

   Your fashion shop façade has just a few seconds to grab the attention of passers-by. Deichmann Leipzig implemented the PerfectScene dynamic window to display their products in the best possible white LED light.

  Interact Retail

  Mağaza aydınlatması. Her yerde yapılıyor. Peki ya yeni operasyonel verimlilikleri destekleyebilse, mağaza içi deneyimi geliştirebilse ve derinlemesine perakende analizi için veri oluşturabilseydi? Bağlı LED'li aydınlatma ile etkinleştirilmiş Interact Retail, bunları ve daha pek çok şeyi yapmanıza olanak tanıyor. Çarpıcı ve esnek perakende mekanları oluşturun, bölgelere ayırma ve ışık katmanları ile alışveriş yapana özgü davranışlar tetikleyin ve alışveriş yapanlara mağaza uygulamanız aracılığıyla akıllı telefonlarında bulundukları yere göre teklifler sunun. Perakendecilik böyle yapılır.
  Parlak ışıkla aydınlatılmış perakende mağaza cephesi

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.