Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Güvenlik 
  kritik önem taşıdığında

  Hava tarafı


  Havaalanınızdaki hava tarafı, güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken faaliyetler barındırır. Aydınlatma, çalışanların görsel işleri yapabilmesi için yeterince aydınlık olmalı, ancak göz kamaşmasına neden olacak veya rahatsızlık verecek kadar parlak olmamalıdır.

  Yükleme sahaları

   

  Uçakların kargo, yolcu ve bagaj yüklemek veya boşaltmak için park ettiği alanlar, yakıt dolumu veya güvenlik kontrolleri gibi temel operasyonların gerçekleştirilebilmesi için etkin bir şekilde aydınlatılmalıdır.

   

  Parlak beyaz ışık, personelin kargo, yiyecek-içecek ve yakıt dolumu gibi hizmetleri idare edebilmesi ve bilgileri doğru şekilde okumasına yardımcı olur. Ayrıca, uçağa binmek için kapıda bekleyen yolcular için de emniyet ve güvenlik protokollerinin daima uygulandığını görebilmeleri açısından rahatlatıcıdır.

  Terminal aydınlatmaları hakkında daha fazla bilgi edinin

  Hangarlar

   

  Göz önünde olmasa da, destek personeliniz rutin bakım işlerini tüm yönleriyle gerçekleştirmek zorundadır. Etkili ışıklandırma, operasyonel üretkenlik ve verimlilik için elzemdir. Parlak beyaz ışık, görünürlüğü artırmanın yanı sıra gece geç saatte çalışanların zinde kalmalarına ve odaklanabilmelerine yardımcı olabilir. Böylece sorunları azaltabilir ve havaalanınızın güvenlik düzeyini artırabilirsiniz.

  Hangar

  Lojistik

   

  Lojistik alanlarda çalışanların güvenliğini sağlamak kritik önem teşkil eder. Oldukça homojen, yapısal olarak yönlendirilen beyaz LED ışık, gölgeleri ve kazaların oluşabileceği karanlık köşeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Esnek, kullanımı kolay aydınlatma sistemlerimiz gerektiği yerde ve zamanda doğru düzeyde aydınlatma sunmanıza olanak tanıyarak, operasyonlarınızın verimliliğini ve kalitesini artırır. Aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte çalışırız ve sezgisel, tam kapasiteli, son teknoloji ürünü bir aydınlatma sistemi oluşturmanıza yardımcı oluruz.

  Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

   

  Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.