PerfectScene dinamik vitrin

Etkinliği kanıtlanmış durdurucu etki sağlayan mağaza vitrini aydınlatması

Dikkat çekici, dinamik mağaza vitrinleri oluşturun

Mağaza vitrininiz müşterilerin dikkatini çekmek için en büyük fırsatınızdır. Vitrininize, PerfectScene dinamik vitrin ile etkili durdurma gücü verin. Mağaza vitrinlerindeki değişen ışık ortamlarının müşteri sürekliliğini ve ziyaret sayısını artırdığı kanıtlanmıştır.
 
Araştırmalar, mağaza vitrinindeki ışıklar değiştiğinde potansiyel müşterilerin %11 oranında daha fazla durma ve %19 oranında daha fazla mağazaya girme eğilimiyle tepki verdiğini göstermiştir*. PerfectScene dinamik vitrin, müşterilerin dikkatini çekmek üzere tasarlanmış, dim edilebilen vitrin ışıklarıyla mağanızı öne çıkarın. Tüm vitrinleriniz ve teşhir alanlarınız için merkezi kontrolle, kusursuz perakende deneyimini sunmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

*EIT Digital, Politecnico di Milano ve Philips tarafından Eral55’te gerçekleştirilen araştırmaya göre

Philips Aydınlatma’nın PerfectScene dinamik vitrin ürünü: Müşterileri durdurarak kendine baktıran mağaza vitrini aydınlatması

Bir bakışta PerfectScene dinamik vitrinin avantajları

Mağazanızın insanları durdurma gücünü artırın

Gelip geçenlerin dikkatini çeken değişken aydınlatma sahneleriyle satışlarınızı artırın ve mağazaya daha fazla müşteri gelmesini sağlayın.

Aydınlatma efektleriyle ilgi çekin

En önemli ürünleri, anında görülmeleri için vurgulayın, ayrıca karartılabilir vurgu serimizden armatürlerle bir araya getirerek farklı efektler yaratın.

Yeni teşhir alanlarıyla alışveriş yapanları heyecanlandırın

Birden fazla vitrin ışığını ve teşhir aydınlatmasını tek bir kontrol sisteminde kolayca yönetin. Hatta mobil uygulama ile kendi aydınlatma ortamlarınızı hızla oluşturun.

PerfectScene dinamik vitrin ile neler mümkündür?

PerfectScene dinamik vitrin, vitrinlerinizi daha göz alıcı, mağazanızı ise daha çekici kılmak için ışığın gücünü kullanmanızı sağlar.

PerfectScene nasıl çalışır?

PerfectScene pazar lideri hat ve gömülü aydınlatma armatürlerini, ölçeklenebilir kontrol sistemiyle bir araya getirir. Alanınıza ve gerekliliklerinize en iyi uyacak özel bileşenleri seçerek, durdurma gücü artırılmış bir mağaza vitrini oluşturabilirsiniz.

Dynalite kontrol sistemi

Kullanımı kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzüyle, bu kablosuz uygulama içeriği mağaza vitrininizi 16 dinamik ortama kadar gerçek zamanlı olarak güncellemenizi sağlar.

TrueFashion

Bu aydınlatma armatürleri mağaza vitrininizdeki ürünleri hassasiyetle vurgulamak ve belirli ürünlere dikkat çekmek üzere çok dar bir ışıkla donatılmıştır.

StyleID

Modüler tasarımı, değişken ışık, ışık şekillendirme aksesuarları ve yerleşik karartma özellikleri ile StyleID, mağaza vitrininizin değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için maksimum esneklik sunar.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için
bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.

İndirmeler

Mağazanız için diğer aydınlatma sistemlerini keşfedin

PerfectScene deneme kabini aydınlatması

Müşterilere, giysilerin deneme kabini dışındaki ortamlarda nasıl görüneceklerini görmek için ayarlayabilecekleri deneme kabini aydınlatması ile doğru tercih yapma konusunda yardımcı olun.

Aşağıdakilere yönelik aydınlatmalar hakkında daha fazla bilgi edinin: