Daha fazla marka

  Düzenlenmiş ışıklar,

  ferah sokaklar

  FreeStreet - sokak lambası

  Karışık sokaklar uzaklaştırıcı, itici ve en kötüsü, güvensiz olabilir. Ancak kentsel alanların büyümesiyle, yaya bölgelerinde daha fazla görünürlük gereklidir. Bu, daha fazla lamba direği ve zeminde daha az alan demektir.

   

  FreeStreet, lamba direkleri için ihtiyacı azaltırken, yayalar ve bisikletçiler için kucaklayıcı ışık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu asılan sistem, gün esnasında zar zor görünür olan hafif armatürlerden yararlanılarak sokağın üzerine asılır. Geceleyin, ışık kaynakları havada süzülüyormuş gibi görünür. Kompakt kablolamaları, sakinlerin yukarıya bakıp gece gökyüzünün keyfini çıkarmasını kolaylaştırır.

   

  FreeStreet sisteminin elektrik için yalnızca her 100m'de bir bina cephesine bağlanması gereklidir, bu da esnek kurulum seçenekleriyle sonuçlanır. Ek olarak, enerji tasarruflu LED'ler, FreeStreet'in geleneksel sokak aydınlatmasına kıyasla %60'a varan elektrik tasarrufu oluşturması anlamına gelir.

  Hasta odası aydınlatma sistemi

  FreeStreet
  FreeStreet askılı aydınlatma sistemi, tamamen yeni bir
  kamusal aydınlatma vizyonunun temsilcisidir. Ürünü görüntüle

  Hollanda Tasarım Ödülü kazananı 2011

   

  Philips FreeStreet aydınlatma sistemi 'En profesyonel ürün' kategorisinde 2011 Hollanda Tasarım Ödülü'nü (DDA) kazanmıştır. Uluslararası jüri FreeStreet'i “bugünün ve yarının şehirleri için benzersiz ve güncel sokak armatürü” olarak tanımlamıştır.

  FreeStreet projeleri


  FreeStreet aydınlatma sistemi birden fazla uygulamada uygulanabilir.

  Örneğin Wembley Park'taki yeni bir 1000 alanlı çok katlı araç park yeri, Philips'in yenilikçi FreeStreet direksiz askılı dış mekan aydınlatma sisteminden yararlanır.
  FreeStreet Projeleri

  Örnek referanslar

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın