Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Dünyanıza beyaz ışık

  getirin

  ComoPolis ışık sistemleri

  CosmoPolis ile şehrinizi geceleyin daha hoş bir yer haline getirin. Bu lamba, daha iyi görünen çevre ve kucaklayıcı bir atmosfer için net beyaz ışık oluşturur.

   

  CosmoPolis yalnızca şehir merkezinize daha fazla insanı çekmeye yardımcı olmaz, aynı zamanda işletimsel maliyetlerinizi azaltmanıza ve karbon emisyonlarını minimuma indirmenize de yardımcı olur. Ve beyaz ışık insanların daha iyi görmesine ve renkleri daha net şekilde ayrıştırmasına yardımcı olduğundan, CosmoPolis sokakları da daha güvenli yapar.

  İnsanlar Philips beyaz ışık ile iyice aydınlatılmış bir meydanda yürüyor

  Paranızı korur

   

  Enerji dostu beyaz ışığa geçiş yapın. CosmoPolis, diğer geleneksel beyaz ışık kaynaklarından %30-%70 daha fazla güç verimliliğine sahiptir, bu da elektriğe daha az harcayacağınız anlamına gelir. Dahası, lamba, bakım ve değiştirme maliyetlerini azaltarak uzun kullanım ömrünün sonuna dek parlaklığını korur.

  Durumu daha da iyi hale getirecek şekilde, CosmoPolis'in parlak performansı, başlangıç yatırımınızı azaltarak, armatürler arasındaki direk aralığı mesafesini arttırabilmeniz anlamına gelir.

  Philips CosmoPolis bir tramvay durağını etkili şekilde aydınlatır
  Philips beyaz ışığı ile aydınlatılan bir binanın dış cephesi

  Gezegen dostu aydınlatma

   

  CosmoPolis çevre dostu olmayı kolaylaştırır. CosmoPolis civa buharlı aydınlatmadan %50 daha az enerji kullanır, yıllık olarak lamba başına 100kg'den fazla CO2 tasarrufu sağlar. Ayrıca, uzun kullanım ömrü daha az üretim ve geri dönüşüm anlamına gelir ve azalan armatür boyutu paketleme ve taşıma hacmini de kısar.

  CosmoPolis, enerji tasarrufu potansiyeli sayesinde bir Philips Çevre Dostu ürünü olarak ilan edilmiştir.

  Porto, spot ışığın altında

  Portekiz'deki Porto belediyesi enerji maliyetlerini düşürecek, bakımı azaltacak ve ambiyansı iyileştirecek çevre dostu bir aydınlatma istedi. İdeal çözüm MASTER CosmoWhite ve MASTER CityWhite'tı. CosmoWhite enerji tasarrufu sağlar ve CO2 emisyonlarını kısar ve düşük civa içeriği ile kurşunsuzdur. Armatürler, 60.000 saatlik kullanım ömrüne sahip PrimaVision elektronik balastlarını kullanır.

   

  Sıcak ışığın Porto'nun gece vakti ambiyansı üzerinde çarpıcı bir etkisi oldu. Kaldırımdaki masalarda oturan insanlar artık dışarıda olmak yerine kafenin parçası olarak hissediyor ve meydanların kendisi daha geniş ve daha kucaklayıcı görünüyor.

  İnsanlar Philips ile aydınlatılmış bir sokakta yürüyor